Bir erkek nasıl giyinmelidir?

Kızlar özellikle size soruyorum. Buluşacağınız zaman erkek arkadaşınızın ne giymesini isterdiniz?..Gömlek mi T-Shirt mü hangi renk?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle güzel bir T-Shirt ama Lacoste tarzı bir şey olursa daha hoş olur. Rengine de gelince sanırım çok açık tenli değilsin bu durumda ya açık pempe ya da yeşil ve tonları diyebilirim. Altına da bi kot pantolon ya da bermuda short güzel olabilir.

1|1
    0|0
    • Teşekkürler.

• evet de kapride ayakkabı iyi gidiyo ayakkabı için çorap giymek lazım çoraplada kapri arasında boşluk kalmıyo :D çok kötü duruyo :D patik çorapta ben giyemiyom :D

• O zaman pantolon giy yani kot güzel olur ama kotla hani mesela açık pembe bi polo çok hoş olur.

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben genelde üstüne çizgili gömlekler , tşört ve altınada kapri (krem rengi ve gri tonları tercihim) veya açık renk kot pantolon :)

0|0
    0|0
  • yazın gömlek giymeyin sevgili hemcinslerim gerçekten itici oluyo. ilk buluşmaysa kot ve tshirt tercih ederim ama sıradan buluşmalardan biriyse basketci şortu gerçekten çok sexy duruyo :)

0|0
    0|0
  • bu havalar da açık renk bir pantolon yaniiii camel yada krem rengi olabilir güzel bir gömlek yada markalı bir tshirtin altına bermuda olabilirrr spor tarz da ayakkabılar converse puma lacoste..

0|0
    0|0
  • Spor ayakkabı... Krem rengi pantolon veya hoş bir kot ama darr olmucak... Açık renk gömlek :) saçlarda yapılı.. Kirli sakal tamam biz bulusabılırız :D

0|0
    0|0
  • burada bir kaç tane örnek var :)bak bence :D link

0|0
    0|0
  • Spor ve spor ayakkabı giyerken asla içine uzun çorap giymemeli nefret ederim. Hatta iğrenirim.

0|0
    0|0
  • tshıst giysin polo yaka

altına dockhers pantolon ..

ayakkabı koyu renk spor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sene itibarı ile aşırı feminen. Janti bir kasede duran vanilyalı-çilekli dondurma gibi bir görüntün olması gerekiyor.

.ıçayım ağzına bu tarzı kim dayatıyosa bunlara. Lan tikky desen tkky değil, alterno desen o da değil. Böyle abidik-gubidik bir tarz.

Halbuki 90'lar estetizmi ve soğuk duruşu ne kadar çekiciydi. Teşekkürler Lois, teşekkürler Wrangler.

1|2
    0|0
    • bilen adamın hali başkadır.

• ah be abi. Bir tane siyah t-shirt bir tane kalıp gibi kot pantolon bir de burnu yerden yüksek ayakkabıya hasretim senelerdir. Yok işte a.k.

• dostum sana yakısanı giy bence gerisi boş sana kendin yakıstırıyorsan sorun yok takıl kafana göre

0|0
    0|0
    • ne yakışabilir o yüzden sordum zaten :D

• sen nasıl yemek tercihleri yapabiliyorsan.. kızları bile sevmek için tercihler suna biliyorsan .. kendine yakısanlarıda kendin çözemicek kadar beceriksiz birisi misin sen.. dolabını aç üstüne olanlardan begen giy çık dısarı... millet sana özensin sen baskasına degil onun bunun dedigini giymeye kalkarsan ohooo işimiz var... sen çiplakmı geziyon suan kafana göre giyin bişeyler takıntı yapma bukadar...

önemli olan kıyafet de degil saten durusun yürüyüsün de önemli ozaman tamamlar kıyafetler seni.

• erkekler klasik yazın keten, camel, bermuda ya da şort.

üst olarak genelde polo takılıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...