Bayanların bizden hoşlandığını nasıl anlayabiliriz?

yani ben bi kızın gözünün içine baktığımda oda bakmaya devam ederse bu iş tamam mı ? yanına gidip konuşmam mı gerekiyo?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• kadının bakması bir şeyi değiştirmez çünkü genelde erkek bakarken kadında bakar hatta kadın neden baktını bilmedi halde erkek basını çevirir kadının sana gülümsemeside bşiyi değiştirmez bazen sana kılık kıyafetine yada bakmana falanda gülüyo olabiliriz seni gösterip arkdsıma bşi söylediğimide dikkate alma senle dalga amaçlu sunada bak hesabıyla gösteriyo olabilir sana bakıp ara ara gözünü kaçıran kadın senle tanısmak istiyo olabilir gözlerinin içine basını çevirmeden bakan değil yada bakıp basını çevirip daha bakmayanda değil ara ara seni gözetleyen hoşlanıyordur 2 bakar basını çevirir sonra tekrar bakar naptını kontrol eder tanısmaya gelip gelmemeni gözetler çevrene bakarak değil direk sana bakarak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne kolay değil mi?gözlerinizin içine uzun uzun bakarsak seviyoruz anla yani

0|1
    0|0
  • sırf uyuzluğuna ya da iddia uğruna gözüne bakıp sonra da kirpiğin varmış gözüme takıldı diyerek yanından geçip gittiğim insanlar var

0|0
    1|1
  • Hayır , tabiki de . Baktığımız insan da ya birinin davranışını ya bakışını ya sözlerini ya gözlerini gördüğümüz zaman hoplar yüreklerimiz istemeden de olsa bir başkasının gözlerin de dalarız . Ya da nebiliyim insanların düşünceleri çok farklı...

0|0
    0|0
  • bazen deli sevdiğini bile anlayamazsn :D

0|0
    0|0
  • Şansını dene.

0|0
    0|0
  • uzun uzun bakıyorsa teklif et.

0|0
    0|0
    • nasıl uzun uzun ben utangacım sürekli bana baktığını anlayamam ona bakmaktan korkuyorum

• peki tanışıyormusunuz

• hayır.aynı mahalledeyız.henüz tanışmadık..gelsin istiyorum.bakıyorum cesaret etsın dıye.ama galıba çekingen.

Erkekler Ne Diyor 3

• Partideki güzel bir kızın göz kırpmasının hiçbir anlamı olmayabilir.Ama bir erkek

buna bakarak şansını denemezse aptal demektir.

Adını hatırlamadığım bir filmden alıntı.

1|0
    0|0
  • hatta direk evlenme teklifi edebilirsin

0|0
    0|0
  • Yok la dövecek gibi bakanlarda var :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...