Squat yapan kızları cok abartiyorlar?

Squat yapan kızları bence cok abartiyorlar ya yok bilmem söyle iyi olurlar ne giyse yakışıyorlar sizcede oyle degil mi

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• abartıyorlar doğalı neyse o güzeldir çok sarkıksa falan yapılmalı sadece

0|0
    0|0
    • Bencede ya erkekler de yok bilmem squat yapin falan diyince kizlar bu kadar abartiyor

• Ben sporu dış görünüş icin degol dertlerimi unutmak ve saglığım icin yapiyorum dış görünüş icin spor yapmaya karsıyım :)

• bn karşı değilim ama dert ediyosan yap demek istedim :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Bayanların kemik yapısı ve kas yapıları erkeklere göre az olduğu için çok ince bacaklı olurlar eee bizim türk erkekleride elle tutulur bir şey istiyorlar :D yanlış anlama :D ama bencede yakışıyor ama çok abartılacak bir şey değil ama squatlı birisi mi yoksa incecik çıtı pıtı deyimiyle birisimi dersen squat derim tabiyikide :D buda bir gerçek...

0|0
    0|0
    • Arkadaslarim sürekli yok bilmem squatli bir sevgili bulcam ne giyseler yakisiyor falan diyorlar sinir oluyorum yani abartmalarina

• yok bea çok çok abartılacak bir şey yok ama fiziken güzel duruyo yani squat yapanlarla yapmayanların arasındaki farkları görebilirsin 2 side aynanda yürüsün anlarsın birisi yürürken kalça kısımları sallanır hafiften diğeri sallanmaz fazla sıkı olur bunu sapıklık olarak algıma doğrular bunlar ilerki zamanlarda sarkıklar minimuma iner fiziği güzelleşir bir bayanın en çok bakıldığı yeri bacaklarıdır. bunu herkez doğrular ve bilir. eğer tabi göğüsten açık bir dekolte filan vermemişse ilk bacaklara bakılır :D daha bir sürü şeyler var aslında da işte... sorarsan söylerim düşüncelerimi fikirlerimi bildiklerimi filan...

• Squatın faydasi sadece kalcaya değilmi

• dümdüz tahta gibi mi olsunlar?

1|0
    0|0
    • Nr alaka

• Bence abartmiyolar, her kız squat yapmalı.

• Bak benim koşuda ve teniste derecelerim var cok iyi yüzerim voleybolda turnuvalara katıldım duzenli olarak haftada iki gün spor salonuna gidiyorum ve spor yapiyroum ama bazi kizlar sadece squat yapiyorlar gunde 20 dakika bile degil millet abartiyor yok o cok sportif falan diye ben buna sinir oluyorum zaten o sporu sağlıkları ve kendileri icin yapsalar kesinlikle yadirgamam ama onlar erkekler icin yapiyor bu yuzden o insanlarin abartilmasina sinir oluyorum

• Aynı fikirdeyim:)

0|0
    0|0
  • Kıskanç seni gidi

0|0
    0|0
  • Squatci kiz candir. Essek hosaftan ne anlar :))

0|0
    0|0
    • O squatci kiz benim yaptiğim sporun 10 da birini yapsa yerinden kalkamaz :)

• Sinir etmeyin beni :) su kizlar 20 dakika bile spor yapmadiklari halde sizin yuzundem sportifim havalarina giriyorlar :D

• Bende yapiom ben hic sinirlenmiom haftada 4 gun :))

• Squat + lunge yapsın daha ne yapsın melek olur o

0|0
    0|0
  • ama gerçekten iyi olurlar kıskanacağına sende spor yap

0|0
    0|0
    • :D hic gulecegim yoktu benim hayatim spor zaten :D kosuda ve teniste detecelerim var cok iyi yizerim okulun voleubol takimindayim ve haftada iki gun duzenli olarak spor salonuna goderim :D

• seni kızdırmak için öyle dedim zaten kıskanıyormuş gibi sormuşsun

• Ne kiskancam ya :)

• bence oyle degil gayet seksi oluyolar

0|0
    0|0
    • Sadece kalcaları kalkık oluyor ve sporu sadece kalçalari icin yapiyorlar

• o anlayis yanlis. squati fitnessla beraber yapan kizlar da var. ama sadece squat yapanlari tabiki hos bulmuyorum. fakat guzel kalca, bacaklar, bel ve karin beraber oldu mu cidden harika duruyor

• aynen öyle canım

0|0
    0|0
  • Squatlı kalça daha hoş daha çekicidir aslında ama tabi abartmamak lazım. Kadınlar sadece popodan oluşmuyor.

0|0
    0|0
    • Bencede ya cok abartiyorlad

• İyiymiş bak benim de öyle, 6 ay askerde olduğum süre zarfı haricinde 2 senedir bu işin içindeyim. Her şeyden daha ön planda, senin de öyledir kesin. :))

• Kesinlikle :) beni hayata baglayan tek sey oldu :) sabah 4 te kalkiyorum ve direk spora başliyorum :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...