Hayatınızda yaşadığınız en büyük adrenalin neydi ?

Hayatınızdad yaşıdığınız en büyük adrenalin neydi ? yada en çok ne yapmayı iwsitiyorsıunuz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• en yakın arkadaşımla yanımızda sevgilisi varken kızın kafasını eğdi ve öpüştük

0|0
    0|0
    • lezbiyen gibi yani yanlış anlamadım dimi

• hayır en yakın arkadaşım erkek sevgilisi vardı yanımızda onu tehdit etti öperim diye o da kalesiz bir şekilde o senin en yakının dedi öp birşey olmaz dedi arkadaşımda kızın kafasını göğsüne kapattı beni öptü kız tabi öptüğüne inanmadı ama...

• ok güzel bi heyececan mış:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Hız yapmak çok hoşuma gider ama nasip olmadı bana :((

0|0
    0|0
  • p*rno zlerken odaya ablam geldi kapısı kitliydi ama o an ne diyicceğimi şaşırmıştım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Uludağ'da kayalıklara ekipmansız tırmanmıştık arkadaşla. Genç kafası işte. İkimiz de ölümden döndük. Uçurumdan yuvarlanıyordum, aynı filmlerdeki gibi sarkmış bir ağaç dalına tutundum.

Başka şeyler de yaşadım tabi, onlar da başka bir gün.

0|0
    0|0
  • Gece Su ıcmek ıcın odamdan uykumu bolup mutfaga dogru yoneltıgım sırada karanlıkta korıdorda yururken lambayı ararken bulup dugmeye basıp mutfaga dogru yonelıp mutfagın ısıgını actıgımda karsımda gordugum karınca surusu o an anlatılmaz yasanır :D

0|0
    0|0
  • Okula arabayla giderken Akşehir'in dağlarında bitkin düşmem ve kendimi uçurumun kenarında bulmamdı..

0|0
    0|0
  • küçükken geç saatte dışarı çıkmştm babama ewdeyim diyip nası oldysa yakaladı beni o adrenalini hiçbişey yaşatamaz bana.

0|0
    0|0
  • BMW M5 F10 ile 330 KM !

0|0
    0|0
Yükleniyor...