Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Hiç bir insana umut verip de yarı yolda bıraktınız mı?

"Umut verip, güven aşılayıpta yarı yolda bıraktığın insanın sadakasını iki dünyada da veremezsin." /Hz. Muhammed s.a.v/”

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, ama bırakıldığım oldu.

Sırf sevgili icin degil arkadaşlık babında da oldu.

Hadis-i Şerif i bilmiyordum ama hissettiklerimi Allah'ın kesinlikle hesabını soracağını bildiğimden icim rahatti. Bu hadisi görmek daha da rahatlatti, paylaşım icin teşekkürler.

0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Şartlar bunu gerektirdi.

0|0
  • Şöyle şeyler yazıp korkutmayın insanları ya ne yapsak suç ne yapsak günah yiter .

0|0
  • bana yapılan en kötü şeyi bile affettim geçenlerde. asla affetmem onu demiştim ama affetmediğim için devamlı rahatsız oluyordum. Allah için ve kendim için affettim. hayat Allah'la kendisi arasında olsun

0|1
  • Bıraktım

0|0
  • Aah ah bana çok yaptılar :'(

0|0
  • Alta yazdığın sözü acayip beğendim asla güven verip kimseyi yarı yolda bırakmam çünkü aynı şey bana yapılsa gerçekten kahrımdan ölürüm.Gerçi eminim bi gün bu kötü şey de bulur beni.

0|1
  • Umut verilir ama karşıdaki kıymet bilmezse yapacak olağan şey terketmek..

ama kadir kıymet bilinirse umutlu bir ilişki olur kimsenin canı yanmaz..

Umut veripte acımasızca bırakanların vay haline :(

0|0
  • cehennemde yanacağım.

0|1
  • Bilerek yapmadım

Kendi kendine umutlananların mesuliyetini almıyorum

0|0
  • hayır yapmadım

0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bıraktım

0|0
  • Ben kendim umutlanıyorum, fakırın ekmeği işte umut..neyocağ..(:

0|0
  • Bir zamanlar bende kiz ariyordum mutlu olabilecegim sevebilecegim bir kiz istedim.
    Buldum ole bir kizi niyetim evlenmekti onunla gonul eglendirmedim bikere bile hep cok sevdim oda beni cok sevdi ama bir sure sonra birakti terketti bir sekilde baristik hep ama bu sefer gercekten birakti
    Dayanamiyorum
    Ne yapcagimi bilmiyom bitek o kizi istiyom
    Ondan baskasinda gozum olmadi hic
    Cok sevdim onu ben
    Yasamak bile istemiyom onsuz
    O hayatimda olmayacaksa yasamamin bir anlamida yok

0|0
  • hayatımın belkıde en acı olaylarıdır yalnız umut vermek deılde bırlıkte cok guzel hayallerımız wardı cocugumuzun ısmu UMUT olacaktı ne yazıkkı olmadı ayrılmak ZORUNDA KALDIK... seve seve ayrıldık .. ve ben bır daha asla sevdıgım kıza onunla dusundugum seylerı suratına soylıyemeyen bırı oldum ... hatta bu yuzden kendısını sevmedıgımı dahı dusunuyor ama bunu bı sekılde ızah etmeye calısıyorum .. ARKADASLAR HAYATINIZIN ORTASINA KIMSEYI KOYMAYIN UZUN ZAMANDIR KOYMUYORUM VE ICIM RAHAT KIMSEYEDE UMUT VERMEYIN HAYALLER KURMAYIN OLACAKSA OLUR DEYIN GECIN...

0|0
  • Laf olsun diye söylemiş olduğum bir söz, bir insanın hayatını mahvetmeye yetti. O yüzden dilime biraz daha sahip olmayı öğrendim.

0|1
  • Cezamız neyse çekeriz.

0|0
  • Hayır.. Karşıya uygun muamele ettim hep..

0|0
  • yoo bırakmam ben illallah ettiririm

0|0
  • bilerek hayır..ama bilmeden olduysa affola derim..

0|0
  • Hayır, insanların duymak istediği şeyleri söylemiyorum. Bu yüzden sevilmiyorum sanırım.

0|0
Yükleniyor...