İnternetten tanıştığınız kişiyi nasıl kaybedersiniz?

Merhaba arkadaşlar...

her ne kadar internetten aşk olmaz diyenler çıkacak olsa da, dünyanın her yerinde hatta bu siteden bile tanışıp, hayatının aşkını bulan ve sayıları yadsınamayacak kadar fazla insan var...

Gelelim asıl soruya;

Bu siteden veya internetten tanışıp, hoşlandığınız, hayran kaldığınız ve hatta aşık olduğunuz insanla bir ilişkiye başlayıp, istemeden de olsa ayrıldıysanız; Onu hangi sebeplerle hayatınızdan çıkardınız, pişman mısınız?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben kesinlikle karşı değilim. İnternetten tanıştığım sevgilim oldu. ve ilk defa ciddi anlamda aşık olmuştum. ve sansıma cokta iyi insan çıktı. Onunla beraberken sanki yeniden doğmuştum. Reelde tanıştığın biri sana çok büyük acılar yaşatırken netten tanıştığın biri ayaklarını yerden kesebiliyor. yeter ki doğru insan olsun. neyse.. Ben ailem istemediği için ne yaparsam yapıyım ikna edemediğim için hayatımdan çıkarmak zorunda kaldım evet pişmanım ama ailemide silip atamazdım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İnternet aşkına karşıyım..

2|0
    0|1
  • internette olsa reel de de olsa körü körüne aşık olacağımı sanmıyorum olmadımda.. karşımdaki insanda tamamen güven ve ciddiyet aradığım için öyle aklı mantığı yapısı bana uymayan bir adam boş yere gönlüme kaptırmam.. bu kişi netten de oluri reelden de olur.. böyle birini bulduğum vakit ise kaybetmem Allahın izni ile...

0|0
    0|0
  • İnsanın askı nerede bulacağı belli olmuyor ama her ne kadar burada veya baska yerlerde insanlarla ciddi konuşsam da internet askı tercihim degil...

0|0
    0|0
  • bu siteden biriyle sevgili oldum ama ayrıldık sebep uzaklıktı

0|0
    0|0
  • belki de internetten tanıştığınız için güvenememiştir, sonu olmayacağını düşünüyordur

0|0
    0|0
    • Kendim için sormuyorum, tanıştıysan neden terkettin diye soruyorum

• üzüldüğünü pek snmıyorum

• Öyleyse sorun yok demektir...

• pat diye sildim bir sebep sunmadım. onun dışında birde sevgilim olmuştu onuda geleceğimiz yok ben seni sevemiyorum diyerek hayatımdan çıkardım zaten başka şehirdeydi yılda 1 kere yanıma gelen adamı ben napıyım

0|0
    0|0
  • bır bucuk yıldır cıktıgım bırı var, netten tanıstık. cok sevdım , zaten uc dort yılda bı sevebılen bırıyım. zor sevıyorum maalesef.. ama ayrılmak zorundayım,ayrılmaya da cesaretım yok, pişman olursam cok ozlersem dıye korkuyorum artık uyusturucu gıbı bırsey oldu. hergun kendımı yıyorum bırakmalıyım, bırakamam dıye dıye.

0|1
    0|0
    • Neden ayrılmaya mecbursun?

• cok baska ınsanlarız. ayrılmazsam bende yarattıgı stres ve üzüntu erkenden yaslandırır ya da hastalık sahıbı yapar benı. zaten yaslı ya da hasta bı ınsanla da olmaz o, dırekt terkeder. ayrılmak ıcın yeterlı bı sebep ha.

Erkekler Ne Diyor 4

• olur arkadaşım olur neden olmasın netle gerçek hayatın farkı kalmadı artık ama flört siteleri değilde facebook veya böyle forum yerleri filan bana daha gerçekçi geliyor

0|0
    0|0
  • internetten daha güzel bir hatun bulduysam basarım şutu 2 kızı idare etmek zor

0|0
    0|0
  • Nasil tanisiyosunuz netten ya.dogru duzgun site bilen varsa onerebilir mi.

0|0
    0|0
  • Doktor 3 tane civarı oldu böyle muhabbet havasına pişman değilim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...