Bir insandan beklentiniz yoksa o kişi ile devam edercmisiniz aylarca?

insan sevmediği hoşlanmadığı kişi ile 7 8 ay çıkar mı?sonuçta zamanını harcıyorsun arıyor vaktini onunla geçiriyorsun.siz ne düşünüyorsunuz.erkekler bir bayandan ciddi düşünmeseniz hoşlanmasanız o kişi ile halen aylarca konuşurmuşunuz devam edermisiniz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kesnlkle hayır ona karşı duygularım yoksa onu üzmeden konuyu kapatrm.. bunu yapanlarda genelde zevk olsun diye yaparlar oda seven insann canını acıtır !

1|0
    0|0
    • duyguları ıle oynayan cok ınsan goruyorum gunaha gırdıklerını ve ahını aldıklarınıda bılmıyorlar yazık cıdden uzuluyorum bu duruma.

• bu dünya onlara parlak berrak gelir ama iş hesap verme zamanı geldğinden nuhu tutulacak haberleri yok onlarn tek amacı zevk eğlence..

Erkekler Ne Diyor 4

• beklentisi yoksa biter... birlikte olamayacağı kesin olduğu halde birlikteyse; affetmeni, düşmanlığının geçmesini filan bekler . beklenti yoksa biter

0|0
    0|0
  • Hayır tabii ki de . Evlenme yoluyla ilişkiye başlarım ancak herkes böyle değil. Bazı insanlar vardır asla yalnız kalamazlar, bir sevgilisi olmadan kendilerini eksik hissederler. O yüzden beraberlik içinde olabilirler.

0|0
    0|0
    • evet herkes oyle olmuyor malesef ki:(pekı karsındakı cıddı oldugunu soylese ve 7 8 ay ılışkınız olsa sıze ınanaraktan sız o kısı ıle neden beraber olursunuz?

• Evlenmek için dedim ya. Benim vereceğim cevaplar senin sevgilin için bir kriter oluşturmayacak. O yüzden ben bu sitede her zaman söyledim: Evlenme düşüncesi olmayanların ilişki yaşamasını doğru bulmuyorum diye. Senin sevgilinin ben düşüncesine yönelik bir çıkarımda bulunamam. Yoksa günahını almış olurum .

• bir erkek bişeyle uğraşıyosa, karşılık bekliyodur; yoksa uğraşmaz:)

1|0
    0|0
    • yalnız kalmamak dertleşmek ıcınde o kısı ıle de beraber olabılı.o sekılde tutuyordur olamaz mı?

• yani geceyi beraber geçiriyorsak evet.

0|0
    0|0
    • başta cıddı oldugunu soylese cıddı bır ılışkı ıstedıgını soylese fıkrınız ne olur?

• tamam teşekkürler

• rica ederim, yine beklerim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...