Kapat

Kızlar nasıl kıyafet seçiyor?

Bir erkek için seçmek kolay. Altına ya şort alırsın ya da jean. Üstüne ya gömlek, ya lacoste ya da tişört. Mayo seçimimiz de kolay. Ayakkabı da ise yine fazla seçeneğimiz yok. En basitinden erkek siyah bir takım elbise alır ama kadının alabileceği yüzlerce elbise vardır. Hem bütün mağzalarda erkek kıyafetleri kadın kıyafetlerinden pahalı olduğu için biz 1 alıyorsak siz 5 alıyorsunuz. Yahu siz bu kadar çeşitlilik arasından nasıl kıyafet seçiyorsunuz ? Yoksa seçemediğiniz için mi bu kadar alışverişkoliksiniz :)? Ve acaba bu yüzden mi normal hayatta da çok kararsızsınız

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• alışveriş yapınca cok mutlu oluyoruz, öyle bikaç kıyafete bağlı kalmayı sevmeyiz cok çeşit olması gerek=)

1|0
    0|0
    • Belli oluyo :) ben mesela bir pantolon alsam uzerine 1-2 gomlek alirim bitti. Ustune de bir mont Yazin da sort terlik mayo sapka falan. Gecen boynere gittim erkek reyonunda sadece 10-15 mayo var desenleri farkli. Kadinlar reyonunda yuzlerce bikini var. Diyelim kirmizi alacaksiniz 100 tane model var :) valla artik niye kararaiz oldugunuz anlasiliyo.

• ceşit cok bize kalsa her renginden almak isteriz ehehe :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• seçemediğimizden değil biz alışverişe aşık varlıklarız, alışveriş sakinleştirir bizi mutlu yapar yeni yeni ciciler almak çok zevklidir bizim için ayrıca kadınların kıyafetleri erkeklerinkinden pahalı oluyor =) kararsızlık şu yönden var bir şeyi begendiğimde acaba bundan daha iyisi çıkar mı karşıma korkusu .d

0|0
    0|0
  • ilk alt seçiyorum sonra ona uygun üst ve aksesuar ayakkabı alırken de ilk önce renk çeşidini bollaştırıp sonra desenlere önem vermeye başlıyorum :D

0|0
    0|0
  • ben çok kararsızım özellikle kabine girip denemeye üşendiğim için yakışmaz bu bana diyip bıraktığım çok olmuştr

0|0
    0|0
  • link

kararsiz oldugumuz oluyor amma zevk meselesi

0|0
    0|0
  • Ben kolay kolay beğenmem. Elim boş döndüğüm çok oldu.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• alışveriş tamamen kadınlar içindir...kadınlar olmasa ticaret bugünkü seviyeyi asla göremezdi..tekstil tamamen kadınlara yöneliktir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...