Nedir bu eski sevgilinin derdi?

Ona aldığım hediye bir saat vardı ilk gördüğünde nolursa olsun kolumu kesmeden kimse çıkaramaz bu saati diyordu ömür boyu takıcam derdi bende içimden tabi eminim ayrılınca çıkarır atarsın diyordum.Şimdi facebooku bende ekli değil ama ortak arkadaşlarımız var biri söyledi senin aldığın gömlek ve saatle falan fotoğraflar çekinmiş saat fotoğrafta çıksın diye özel çaba harcamış gibiydi falan dedi ortak arkadaşımız ben fotoğrafları görmedim görmekte istemiyorum ama sizce neden çıkarıp atmamıştır bu hala değer verdiğinin bir kanıtımıdır?Saati çok beğenmiştir gibi saçma yorumlar yapmayın çünkü saat hep geri kalıyordu kendim şahit olmuştum bir gün saat kaç?diye sordum koluna değil telefona bakıp söylemişti çok gülmüştüm :):)

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar kanıt delilden sonra inan var ya Türkiyede ki Faili meçhul cinayetler bile bulunur, bırak seni sevip sevmediğini anlamak. Gömlek, saat ve fotoğraf. Aslında üçü birbirinden gizemli şeyler. Bu seviyor mudur, yoksa bak seni böyle kullandım, sırada ki gelsin diye son resmi çekip saati çıkartacak mı?

Acaba son kere resim çekip, diğer sevgilisinin abisine mi hediye edecek...

Offff offff çok işimiz var, daha kan alınacak, testler yapılacak

Yarın gel sevip sevmediğini söylerim, şimdi laboratuvara dönmem lazım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• iyi günlerde kullanıyor işte

0|0
    0|0
  • Sıcaktan kolunda saat amele yanığı gibi olmuştur, bende zorunlu takıyorum. Gayet mantıklı cevap verdim bb.

0|0
    0|0
  • Sana tekrar işi düşmüş de olabilir kardeşim, belli olmaz bu işler :)

0|0
    1|0
  • Sen cevabı kendin vermişsin yani senın dıkkatını cemeye calısıyordur ama 2 gun sonra cıkar saat

0|0
    0|0
  • saati beğenmiştir

0|0
    0|0
  • Parası yoktur belki.

0|0
    0|0
  • ergen muhabbetleri bee saat güzelse bende çıksın isterim sonuçta şık duruyor senle alakası yok bebiş yorma sen o güzel başını bunlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bunda ne var kı takabılır bı anlam arama yanı..

0|0
    0|0
  • Değer veriyordur sana hala belki veya barışmak istiyor geri dön diye bir işaret bu. Kötü ihtimal olarak düşünürsek saat hoşuna gitmiş atmaya kıyamıyor.

0|0
    0|0
  • yani gıcıklığına söylemiyorum ama; saati beğenmiştir.

ben çok gördüm saati çalışmadğı halde takan..yani öyle özel bi hediye falan da olmadan

0|0
    0|0
  • halen sana değer veriyor eğer öyle olmasa özellikle senin hediye ettiğin saatle ve gömlekle resim eklemezdi. arkadaşınnı sana söyleyeceğini tahmin ediyordur.

0|0
    0|0
  • her şeyi bu kadar takmayın gözünüzde büyütmeyin ya

1|0
    0|0
  • farzet unutmamış nolcak , hiç.

boşversene.

0|0
    0|0
  • Unutamamıştır..

0|0
    0|0