Bu mac haftasında neden erkekler kendini kaybediyor?

Mac haftasinda erkek arkadasima ulasamiyorum bu ne ya bu kadarda onemli mi?

0|0
5|21

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• sen ne diyon yahu geçen hafta fenere koyduk zil zurna sarhoş bir şekilde yağmurun altında galibiyet kutladım tam 1 haftadırda geberiyom gripten

0|1
    0|1
  • Fanatik bir Fenerbahçeliyim hiç öyle bir gerzeklik yapmadım. Lakin maç izlerken tv önünden geçilmesi, konuşulması, telefon edilmesi beni deli ediyor.

0|0
    0|2
  • hürrem sultanı izlerken sizin kendinizi kaybetmenizle aynı sebeptendir herhalde. hernekadar futbol ve basketbolla işim olmasada olanları anlamak çokda zor olmasa gerek.

0|0
    0|0
  • kadınların altın günleri alışverisleri 5 çayları konken partileri gibi önemli olan aktiviteleri var erkeklerinde sadece maç keyfi var biraz bizede müsade...

0|0
    0|0
  • önemli tabiki auxerre maçıysa kızlar bitmiştir...

0|0
    0|0
  • Önemini öğrenmek istiyosan sor bakalım o mu ben mi diye. Sonra tekmeyi ye

0|0
    0|0
  • Önemli.

0|0
    0|0
  • Maç demek heyecan demek zaten hele bu maç gs-fb derbisiyse :)

0|0
    0|0
  • Cunku bilimsel olarak kanitlanmis biseydir bu, erkekler icin seks yapmakla futbolda atilan gol ayni mutlulugu verir beyinde ( ama sadece beyinde ) o yuzden erkekler futbola bayilir

0|0
    0|0
  • Maçlarla hiç işim olmaz. Bir türlü sevemdim 90 dk koşan adamları izlemeyi.

0|0
    0|0
  • O kadar önemli değil benim için.

0|0
    0|0
  • önemli tabii ki önce Fenerbahçe

0|0
    0|0
    • Bu maclar ne kadar suruyor peki butun maclari izliyo normalde takim tutmuyo ama

• yahudimisin sen gerçi fark etmez fenerlisin nede olsa kurucusu bir ermeni almanlara yenilince sevinirsin tabi

• Haftasonu Sadece

• benim için pek bir önemi yok açıkcası izlezim geçerim :)

0|0
    0|0
  • maç günü şansını fazla zorlama derim :)))

0|0
    0|0
  • Ben maci sevmem

0|0
    0|0
  • bu kız ayrılmak istiyor sanırım şansını zorluyor

0|0
    0|0
  • Eee önemli tabi maç bu boru değil

0|0
    0|0
  • Sizin ozel gununuz bizim (genelleme degil) mac gunumuz bende kapatirdim onceden telefonu

0|0
    0|0
  • fenerlileri tokatlamak ile meşgulüz.

0|0
    0|0
  • şu hafta bari rahat bırakın :D

0|0
    0|0
  • senin kadar değil bebeğim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu gerçekten anlayamazsınız :)

0|0
    0|0
  • her erkek aynı değildir ama erkeklerde buda bir hastalık gibi düşün

0|0
    0|0
  • Bizde ikimiz de kendimizi kaybettiğimizden sorun yaşamıyoruz, sana geçmiş olsun :D

0|0
    0|0
  • Of yemin ederim bazen erkekler haklı. Yahu köle mi erkek onunda özel hayati hobileri var herhaldeizleyecek maç herhalde ilgilenecek taktiniz adamların maç izlemesine. Dir dir yapmak yerine önüne içki koyun içecek koyun atistiricak birşey koyun. Benim erkek arkadaşım zevk alarak birşeyler yapıyorsa bende mutlu olurum meyvesini bile veririm ağzına maç izlerken. Adamları bunaltiyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...