Hayatta değerimizin tavan yapması için neler yapabiliriz?

Tek partner açısından sormuyorum. Genel olarak değerli bir kişi bulunmaz bir cevher olmamız için neler yapabiliriz?

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• Ne yazık ki insanlar tecrübelerle yoğrulup kişiliklerini öyle geliştirebiliyorlar. Ne yazık ki diyorum çünkü bu genelde çok zaman alır. yaklaşık 30 lu yaşlarda olgunlaşıyorsun kişilik olarak. keşke büyüklerimizin verdiği akıllarla kişiliğimizi oluşturabilseydik hazırdan doğrulara konardık. Bu yüzdendir ki 18 yaşında bir gencin cevher olamadığını görüyoruz.

Gelelim geç gelen cevhere;değerli bir taş gibi parlayabilmek için

- başta dinine bağlı (ki bu zamanda çok gerekli.. insanlara örnek olmalı)

- yardımsever

-hoşgörülü

-nazik

-temiz ve bakımlı

-kendini geliştiren

-iş güç sahibi (sosyal çevresi olan bunu başarabilen)

-başarılı olmak şart (bunun parlamamıza etkisi büyük)

1|0
    1|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• herkesin kıcı moklu oldugu icin kimse bulunmaz bir cevher olamayacaktır bu nedenle boyle seylere kafa yorma a canım

0|0
    0|0
  • Arkandan kimsenin konuşacak bişeyi yoksa.ismin anıldığında makbul biriysen takdirle karşılanıyosan sevmeyenin yoksa oldun demektir

0|0
    0|0
    • böyle insanların pek seveni olmaz canım çekemezler...

• olur olur konuşucak bişeyleri yokki ne konuşup sevmemezlik yapacaklar yani

• spor yap

arkadaş çevreni geniş tut

olumsuz şeyler konuşma, olumsuz modda olma (üff yoruldum bugün :( gibi, illa ki diyeceksen üf be :D ne yorucu gündü ohh uzanayım de)

0|0
    0|0
  • kendin ol yeter bebiş

0|0
    0|0
  • naber bebekk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi bir usta tarafından işlenmek gerekiyor.

Bir altın cevheri, altın yüzüğe dönüşene kadar kuyumcu ustası tarafından itinayla işleniyor çünkü.

0|1
    0|0
  • İnsan hata yapmadan olgunlaşamazki.Önemli olan hatalarımızdan ders çıkarıp başka insanların da bu hatalara düşmesini önlemeye çalışmak.Bir de değerin tavan yapabilmesi için çevremizdeki insanların değerden ne algıladığı da önemli tabi.

0|0
    0|0
    • hata yapıcağıma öğüt almayı ve çevremdekilerindeki insanların deneyimlerinden faydalanmayı seçiyorum yaşayarak öğrenme taraftarı değilim

Yükleniyor...