Kilo vermem lazım?

Merhaba kisa bir süre once 10 kilo verdim ve 7 8 kilo daha vermem gerekiyo ama şu sıralar çok fazla yemek yiyiyorum ve tekrar diyete baslayamiyorum biraz kiloda aldim tekrar baslamak icin ne yapabilirim sizce?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• 10 kg vermişsin sen bizden daha tecrübeli olman lazım nasıl vericeğin konusunda ama diyete başlayamaman normal kafada bitmesi gerekiyo olayın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• hayallerini düşün.
    sevdiğin erkek varsa onu düşün.
    kendine motivasyon arttırıcak şeyler bul.

0|0
    0|0
    • Evet zaten elimden geldiğince motivasyonumu yüksek tutmaya çalışıyorum

• bol ol egzersiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor yap yag yakma egzersizleri

0|0
    0|0
    • Yapıyorum ama tekrar diyete baslayamıyorum yemeklerden uzaklasmak hiç bisi yemek istemiyorum ama bu sıralar neden çok yiyiyorum bende bilmiyorum engelleyemiyorumda

• Iradeni kullan

• 10 kiloyu nasıl versin? Ne kadar surede benimde vermem lazim söyler misin neler yaptin?

0|0
    0|0
    • Yaz tatilinde verdim aslında çok kolay oldu hem ramazan ayı olunca bide üstüne tatile gidip bol bol yüzünce çok faydalı oldu onun dışında abur cuburu kestim arada kaçamaklar oldu tabi bol bol su içtim ekmek sadece sabah kahvaltısında biraz yedim bide motivasyon olunca daha çok heves ettim evin içinde küçük küçük sporlar yaptım yürüyüş yaptım özelliklede hareket halinde olmaya özen göster bu çok önemli ben çikolota abur cuburu çok seven bir insanım canım çektiğimde tatlı bir meyve attım ağzıma ki tatlı bişi yemeyim diye veya bol bol sakız çiğnedim sakız çiğnemek beni susatırno sayadede bol bol su içtim yaz ayı olduğu için bide fazla kilolarimdan dolayıda çok terlediğim için onunda katkısı oldu tabi ama şimdi okul başladı bende yapamıyorum diye ve abur cubur yediğiö için bir buçuk kilo aldım gerçekten çok dikkat edilmesi gerekiyo kilo varceğine inana yarın baslıcam deme hemen şu an başlıyorum de ve başla

• Tesekkur ederim evet okulla zor oluyor ama deneyecegim :))

• Bisey degil evet şu an bende okul yüzünden sıkıntı yaşıyorum umarım kilo almayız :)

Yükleniyor...