Arkadaşlar squat yapmak istiyorum ama bacak kası yapmak istemiyorum?

Arkadaşlar squat yaparsam kesin bacak kasıda oluşur mu ben erkek gibi bacağım olsun istemiyorum ayrıca squatı üç gün denedim ama bacaklarımda felaket bir ağrı oldu ve kalçamda hiçbir ağrı oluşmadı bu normal mi sizce

0|1
1|15

En İyi Kız Görüşü

• Squat biraz bacak kasi yapar canim. Hele yag oranin yuksekse definasyon yapmadan squata girersen gelisen kaslarin yaglari one iter ve bacaklarin kalin durur. Squat kalca kaslari on ve arka ust bacak kaslarini da gelistirir ama su var popoyu da fena sekillendiriyor kaldiriyor. Yag oranini dusur ve bos squat yapabilirsin yani squat yaninda deadlift, Lunge turevleri ile kombinasyonla bacaklar da saglam gelisir. Bir ay duzenli yapip devamini da getirirsen brezilya kalcasi kacinilmaz ;)

0|1
    0|1
    • Teşekkür ederim ama ben yaparken sadece bacaklarımda ağrı hissettim çok kiloluda değilim 51 kiloyum neden kalçamda hiç aprı olmadı sence

• Teşekkür ederim peki sen squaın faydasını gördün mü gerçekten işe yarıyomu

• @Prenszade ben 2 yıldır diyeti ile beraber yapıyorum fitness. Ama işte 2 aydır işerin yoğunlundna bıraktım sadece hatada 3 gün hiitkardiyo yapıyorum aa 2 kilo lmışım tekrar başlamak istiyorum ağırlık çalışmaya.
      @pofişşş evet gördüm canım. 1 ay sonra baya popo bacaklarkalça şekilendiyor. Ben kaslı sevdiğim için dumblle sonrbarla falan yapıyordum. Lunge hareketlerini de yaparım. Salona gidemediğim için evde en iyi bacak çalıştıranlar bunlardı. Haaa evet hergün yapma dinlendir kaslarını 2günde bir kafidir.

Erkekler Ne Diyor 15

• Squat yapıp da bacak kaslarım gelismesin diyosun yok öyle bir dünya. Hem senin sandığın gibi erkek gibi bacagın falan olmaz. Sadece sıkı olur ki bu cok iyi bi. görüntü. Bacakta ağrı olmasının nedeni squat hareketlerinde bacak egzersizlerine önem vermissin kalca hareketlerini yapmamissin. Düzgün bir sekilde yaparsan ikiside ağrır ama bir süre sonra ağrın falan kalmaz çünkü şu an hamsın.

1|0
    0|0
  • bacak kası hemen olusmaz.. baslangınca o sarkık bacaklarını toplulasır.. squat yapacaksan mecbur bacaklarında nasıbını alacak. cunku bırlıkte bu sporu yapıyosun. erkek gıbıde bacagın olmaz merak etme..

1|0
    0|0
  • Hareketi doğru yapmadığın içindir daha dun bacak çalıştım her squat yapışım da kalça ve on bacak ağrısı çekiyorum kalçan ağrımazsa hareket tam vurmuyor demektir dikkatli ve yavaş yapmayı denemelisin

1|0
    0|0
  • kusura bakma ama çok cahilsiniz.
    2 tane squat yapınca bacak kaslarınızın hayvan gibi felan olucağınımı sanıyorsunuz? ben 1.5 senedir fitness yapıyorum ve hayla abartılıcak bir bacağa sahip değilim.

öyle erkek gibi bacağının olması için gün içerisinde beslenemne gramı gramına dikkat edip düzenli olarak bacak antremanları yapman gerekiyor. bu bacak antremanlarıda öyle karı squatı veya saçma sapan haraket değil adam gibi fitness salonunda yüksek ağırlıkla yapılan haraketler.

senin vücut ağırlığın yapıcağın squattan bir b*k olmaz yani sen rahat ol.

0|0
    0|0
  • ya squatla yapacagin bacak kasi cok az olur hatta bazi kizlarda guzel bile oluyo bu ornegin jen selter. erkek gibi bacak kasi yapman cok ama cok zor zaten

1|0
    0|0
  • Senden bir yol olmaz

0|0
    1|0
  • keşkül titretmesi geliyo aklıma..
    kalçada kas yok ondandır

0|0
    0|0
  • Yaw saçma sapan konuşma la git işine skdjsihssd

0|0
    1|0
  • Yapanların bacağında kas göremedim ben pek.

0|0
    0|0
  • Squat temelde bacak kaslarini güçlendirmek amacli yapilan bir spordur. Bu senin ki suya gireyim ama fönüm bozulmasın gibi birsey oluyor

0|0
    0|0
  • Squadı 50 kere yap gotün kalkar ama bacak kası yapmassın merak etme bacak kası evde yapılamıyo aşkım.

0|0
    0|0
  • öyle kolaydı bacak kası yapmak. hey allam ya

0|0
    0|0
  • Neden sadece squat yapiyosunuz? :D birsürü egzersiz var..

0|1
    0|0
  • Futbol oynamak istiyosun ama topsuz oynamak istiyosun

0|0
    0|0
  • yapma salla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...