Nasıl rahat bir insan olabiliyorlar arkadaşlar açıklayın yahu..

bizim bu iş yerinde çalışan evli bayanlarda mı soru var.. evli bayan bi başka evli baker erkeklerle nasıl içden içe samimi ola biliryorlar ..merak ettim bende bi sohbet edeyim dedim selam ne zamandır buda çalııyorsunuz memleketiniz nere falan 10 dk konuşduk sonra kadın bana yavrum demeye başladı tatlım dedi göz kırptı yanıma bile yaklaşmaya çalışdı hop dedim ne oluyor lan evlisin bş kendine gel be kadın dedim dedim ortan gittim..nasıl rahat bir insan ola biliyorlar arkadaşlar açıklayın yahu..kategoriyi bile ne seçim diye 10 dk düşündüm diğer e tıkladım:))

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• bildiğin şırfıntılar

0|0
    0|0
  • kocasına aciyorum kadının kadın yaslimiydi ? :D

0|0
    0|0
    • yaşları 25 den 33 e kadar vardır herhalde daha neler yazcakdım da terbiyem musade etmedi kardeşim yarın birgün bizde evlencek bu mu olcak yani

• ya haklısın zaten böyle kadınların geneli eslerinden görmedikleri ilgiyi baska kişilerde arama istegi olusuyor ve bu cok cirkin bir durum ve gunah resmen zinaya ortam hazirlamak gibi bişi aciyorum öyle kadınlara... bari su ramazan ayında yapmayın

• işe girdiğim günden beri ruh halim bi değişti işden çıkmayı düşünüyorum artık

• rahat olmak bu degil. kadın sorunluymus.

0|0
    0|0
  • rahatlıktan ziyade sorumluluk duygusundan yoksunluk..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Karakter meselesi ne diyelim ki şimdi.

0|0
    0|0
    • görüyorum iş yerinde hepsi aynı biri de değil bi be arkadaş

Yükleniyor...