Ilgisini belli eden adam neden kızdan yakınlaşmayı bekler, adamın adımlar atması gerekmez mi?

ilgisini belli eden adam neden kızdan yanına falan gelip ilk onun oturmasını ya da bi ilk yakınlaşmayı kızdan bekler ,bu kızın ilgisi tek taraflı mı demek oluyor?yani adamın yaklaşması,yanınıza gelip oturması falan gerek mez mi,ya da adam çekinir mi?(adamın sadece belli etmesi yeterli mi?)

• Adam adımı atıp soğukluğu gidermeli
    40% (2)38% (3)38% (5)Oy Ver
  • Somut olarak kıza ıspatlamadıysa ilgi beklemesin kızdan
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Adam ıspat edene kadar adımları adam atmalı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Adam belli eder kızda varsa bişey ilk o oturabilir yanına
    40% (2)38% (3)38% (5)Oy Ver
  • Kız ilk adım atsın herif o kadar belli etmiş:D
    20% (1)24% (2)24% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben de öyleyim bazı kızlarla öyle bakışıp durduk sonra ben ondan soğudum o benden soğudu derken ipler koptu ve hiçbir kıza teklif etmedim kızlar bana gelip etti teklifini kız erkek eşittir ayrıca hadi görelim seni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• artık lütfen ilk hamleyi o yapsın önce adam gelmeli o konuşmalı falan bunlardan vazgeçin...Tamam genelde biz gidip konuşuyoruz ama ha kız gelmiş ha erkek konuşmuş oturmuş farketmez..

0|0
    0|0
  • adam,teklif etmeden önce hoşlandığı kızdan olumlu bir sinyal bekler..bunun sebebi cesaret eksikliğidir.kabul edilmeyip rezil olma korkusu duymasıdır..kız niyetini belli etse erkek de daha rahat hareket edebilir..

0|0
    0|0
    • sinyal miD:D?nası yani

• hım,karşıdakine yüz vermek gibi:DDDbiraz yaklaşmak ,ilgili davranmak diyosun

• evet..kız biraz -çok fazla değil ama-ilgisini belli etmeli ki biz de sonuca rahat ulaşabilelim..

• bizim türk erkeği red edilmeyi kabullenemez,ayrıca tepkinin sert olacağından korkar,yani orda rezil olmaktan...siz bayanlar bunu hep yapıyorsunuz

0|0
    0|0
    • napıyoruz ya sanki,erkklere gven olmaz ki

• tersliyorsunuz

omuz silkiyorsunuz

ilgilenmiyorsunuz...bunu yaparkende mutlu oluyorsunuz bunu anlamıyorum

• ben e diyorum o da adam değil herif dedğin için

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adam adımı atıp soğukluğu gidermeli

0|0