Halı sahada gerek oyun tarzı gerek mevki olarak hangi futbolcusunuz durust olalım :D?

Valla herkes cr7 messi değil ben kendimi batuhan karadeniz ve adrianonun son dönemine benzetiyorum çirkef koşmayan sırf uzun boylu sert şut atıyorum kafa vuruyorum diye takımlara çağırılan bir forvetim siz nesiniz durust olun beyler biz bizeyiz :D

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Mehmet topal a benzetirim kendimi :D orta saha on libero da oynarım :) şut hiç çekemem sadece oyunu kurar asist yaparım xd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Pazartesi ve dün olmak üzere iki maç yaptık şirkette ilk maçta 1 farklı yenildik makara yaptılar 4 gün sonra rovanş istedik dün yaptık ümraniye tarafında İstanbul ve 10 fark attık çok hırs yapmıştık açıkcası :) Ben iyi sağlam defans olduğumu düşünüyorum top tekniği yüksek bir defans ama yani ayağa pas oyun bilgisi olan çalım yeteneği olan bir defans dün 1 sattte sadece 4 gol yedik biri kendi kalemize sen düşün :)

0|0
    0|0
  • kaleciyim minumum 7 gol yer eski basketbol günlerimden öğrendiğim bir teknikle 10 asist yaparım

0|0
    0|0
    • Bende basketbolcuyum zaman zaman kaleye geçerim yan toplarda ptt 1. Lig kalecilerinden iyiyimdir iddialıyım :D

• yan toplar öyle zaten futbolcuların kasları müsait değil o kadar havada kalmaya zaten

• Kesinlikle pivot oynadığım için ne toplar yakalardım sırtım donuk koşarken suzule suzule gelen yan topu tek elimle yakalarım istesemde diğer kalecilere ayıp olur diye 2el tutuyorum :D

• kaleci :D

0|0
    0|0
    • En iyisi aslında parada vermiyosundur halı sahaların aranan adamı :D

• Büyük bir itham şimdi doluşur millet geçen gün tavuk dönere laf eden kız gibi tt olursun ahahshha :D

• onları kızlara yaparlar ayrıca espırı yaptım sadece :D

• çok çok iyiyim golcüyüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...