Ablamın o çocuktan ayrılması için ne yapabilirim?

Çok üzgündüm ve aklıma burası geldi acil yardım edebilir misiniz?

Ablam ve teyzemin oğlu çok eskiden beri sevgiliydiler. 7 yıl... Çok inanılmaz şekilde aşıktılar hala da öyle ama ablamın affedemediği şeyler var şu an ayrılar.Kuzenim terk etmişti. Daha sonra pişman oldu ablma geri döndü ama ablamın hayatında şu an başkası var. Ablama sordum şimdiki sevgiline aşık mısın? diye aşık değilim ama seviyorum dedi. Kuzenimi de en az ablam kadar çok seviyorum. Ama ablam bir türlü affedemiyor.Hatta kuzenim hocaya gitmş kalp gözü kapalıymış açtırmş.Yaşayamam diyo inanılmaz şekilde seviyo ama yapmış bi hata. Asıl soruma geleyim.Bence aralarındaki tek sorun şu an için şimdiki sevgilisi.Tek sorun olmasa bile o olmasaydı ablam bi şans daha verirdi. O çocukla ayrılsınlar istiyorum. Ayrılmaları için ne yapabilirim?Sonuçta hala kuzeime aşık o cocuğu seviyor... Lütfen yardım edin çok üzülüyorum.

Güncellemeler:
7 yıldan daha önemli olamaz 7 ay...

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• akışına bırak,su akar yolunu bulur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ablm kız değil de sana gelmez de :D ayrıca ablanda az değil 7 yıldan sonra hemen bi başkasıyla beraber olmak ayrı bir meziyet gerektirir.

0|0
    1|0
    • Hemen olduğunu nereden biliyosun ki? Sen benim ablama laf söyleyemezsin.

• lafın gelişi kardeşim hem burda gel dert yan sonrada posta koy istediğim gibi yazarım işine gelmezse cevap vermezsin cühela seni.!

• İstediğin gibi yazamazsın.Soruma uygun saygı içinde cevap yazmak sorundasın.Daha fazla konuşma.

• şimdi elindeki fareyi bırak arkana yaslan ve seni ilgilendirmeyen işlere karışma :@

0|0
    1|0
  • gerçekten kuzenine aşık olsaydı o çocuk hiç olmazdı.

0|0
    1|0
  • yaa sacmalama bunu bilemezsin. 7 yılda daha mutlu oldugunu dusunebılırsın ama sımdıkı sevgılısıyle daha mutlu olabılır. üstelik akraba evlılığı olmamıs olur ne öyle kuzenler sevgılı falan

0|0
    0|0
  • Bu yaptığın veya yapmak istediğin şey;

1- Hayatının hatası olacak

2- Üçünün de hayatını mahvedeceksin

3- Bu günahın vebalini çok ağır ödersin

4- Sana ne ulan ablan bile olasa milletin ilişkisinden

0|0
    0|0
  • belki de böylesi hayırlıymış deyip akışına bırakmalı bence...

0|0
    0|0
  • Ablan öz ablansa durum vahim

0|0
    0|0
  • ya yardım edecek bişi yok yılan hıkayesi bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yapabileceğin hiç bir şey yok bence ablana karışma.abkanın doğru kişiyi seçeceğinden eminim :) not:inşallah öyle olur.

1|0
    0|0
  • Sen karışma ablan neyi doğru buluyorsa onu yapsın.Yaptığı hataya göre değişir çünkü ;)

0|1
    0|0
  • bence bir şey yapma günahtır,ablan isterse ayrılırdı zaten bilmediğin şeyler vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...