Sanalda tanıştığınız bir insana ne kadar güvenebilirsiniz?

sanalda tanıştınız bir ay oldu yada olmadı tanışalı,karşı taraf ne kadar güven verebilir insana? sanaldaki tanıştığın insana ne kadar güvenebilirsin? basit soru yorumlarınızı alalım lütfen.

0|0
10|16

En İyi Kız Görüşü

• öyle hemen güvenilmez ama, yok bu sanaldan çıktı diye de damga vurulmaz.. hepimiz akşama kadar bilgisayarda iş güç yapıyoruz ve bu ortamlara giriyoruz.. sokakta görüdğün her 5 kişiden 4 ü internet ile haşır neşir.. nettekiler güvenilmez dersen insanlar güvenilmez dersin.. sokakta karşılaştığın adama bakış açın ne ise buradaki de farklı değildir..

5|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İnsan her yerde insandır. Bayana karşı nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen, kendisi ile karşı cinsi için sınır çizgisi çizmemiş insan, sanalda ne kadar edepsizse reelde de öyledir. Değişen tek şey yüzlerin görünmemesidir.

2|0
    0|0
  • bana sağladığı güven kadar güvenirim...

1|0
    0|0
  • Gerçek olup yalan olmaktansa,sanal olsun öz olsun gerçeği yaşatsın.

2|0
    0|0
  • eski kız arkadaşımla sanalda tanışmıştık. çok uzun sürdü ilişkimiz (7yıl) kesinlikle güvenebilirsin ama bir ay kısa bir süre daha fazla zaman geçmesi lazım

1|0
    0|0
    • hmm bencede

• birde biz ilişkinin başından itibaren sürekli kamerada görüştük. o çok güven verdi. yinede zaman zaman şüpheye düştüm, öğrenci kimliğini göstermesini bile istemiştim ikna olmak için :D

• :D yaptıklarında haklısın güven herşey ilşkide

• Bilgisayar ve sanal dünyayı kullanmayan kalmadı o yüzden hepimiz birbirimize güvenmezsek geberelim.

1|0
    0|0
  • Güveniyorum güvendimde...

link

0|0
    0|0
  • 1 ayda kişilikten belli olur, benim kafamdaysa güvenirim. +7 yıllık sanal arkadaşlarım var realdekilere değişmediğim

Osman Akay

Ali Akay

Efra Ç. (Canlarım :) :D)

0|0
    0|0
  • hiç güvenmem.çünki kendini farklı tanıtır yalan yanlış şeyler söyler

0|0
    0|0
    • sanal dışında da kendini farklı tanıtabilir

• sanal dışında tanıma imkanın var ama reelde yok. adamın konuşmasından halinden ne olduğu anlaşılır ha sen anlamazsın o ayrı ama ben anlarım güzüne baktımmı.

• Kamera bu ortamda en iyi araçtır... Fotoğrafta kazıklayabilir ama kamerada asla..

0|0
    0|0
    • ben insanın yaşam tarzına güvenden bahsediyorum aslında

• hiç! :@

0|0
    0|0
  • Benim bi arkadaşın kız sanarak aylarca konuştuğu kişi erkek çııkmıştı o gün bugündür pek güvenmem:D

0|0
    0|0
  • evlenmene gerek yok ne kadar güven sağladığına bağlı kalabalık bir ortamda buluşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • sonsuz

0|0
    0|0
  • tanışma niyetim olmadığı için nasılını ne şekilini bilmem kimseye merhabam dahi yok

0|0
    0|0
  • çok güvenirim

0|0
    0|0
  • Babama bile güvenmem.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• herkes ınternet kullanıyor o zaman herkes sahte yalancı...Sboyle bı ımajı cızmek yanlış.kotuler oldugu kadar ıyılerde var. zamanla tanır anlarsın kımın ne oldugunu.sonucta reeldekı ınsanıda telden yada goruserek tanıamay calısıyorsun o da oyle bırsey.bulusmadan karsılıklı gorusmeden anlayamassın zaten.

0|0
    0|0
  • Gerçek hayattaki arkadaşlarıma bile güvenmezken sanaldaki tanıştığım insana hiç güvenmem.

0|0
    0|0
  • az-çok anlayabiliyorum doğru bir insan olup olmadığını... ama güven çok farklı birşey ve kimseye güvenmiyorum.

1|0
    0|0
  • hiç güvenmem

0|0
    0|0
  • Herkese karşı %100 güvenle başlayan biriyim.Bunu sabit tutmak veya azaltmak karşımdakine bağlıdır.

0|0
    0|0
  • na su kadar, ya da na bu kadar

0|0
    0|0
  • Zor güvenirim.

0|0
    0|0
  • ben güvenirim..

0|0
    0|0
  • güvenmem güvensizlik yapım benim her şeye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...