Tanışma aşamalarınız neler ?

Bu gerçekten komik.Taşınacağımız vakit emlağa gittik.Genç bir delikanlı var.Hiç oralı bir yandan bakma lüksüm olmadı.Sevgilimde var.Yani aldatma gibi bir istek yok.İçim dışım birdir.ama o kişiyle tanışma gibi bir isteğim oluyorda... Çocukla tanışmak istedim ama tanışamadım evler uzak numarası yok sadece adını biliyorum ve emlağın kartı var.hepsi bu... Oralara taşınmayı bile göz aldım hiç bir isteğim yokken... Herşeyi göze alıyorum.Aklımdan çıktı gitti.O günde rüyamda gördüm.Yüzünü gözünü unutmama rağmen hiç unutmayacağım bir şekilde rüyamda onu gördüm.Napıcam yaa ben :(

Neyse gelelim toplumun zehir fikrine.

Hoşlandığınız biriyle tanışmak için neler yaparsınız? Tanışma süreciniz ne olur bunun için neler yaparsınız ? Tanıştıktan sonra onu ayarlamak için neler yaparsınız?Nasıl sevgiliniz olur?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• emlak dükkanında mı çalışıyor

0|0
    0|0
    • Evet evet aynen.Niyet tanımak...Varsın yoksun tanıyayım içimde kaldı :D

• ay yok kız ben öyle şeylere gelemem ki :D Soyadınıda öğrenemedim :( Kaldım öyle... İnternetten baktım işe yaramadı.Şimdide evli mi acaba diye korkuyorum.Umarım evli falanda değildir ya :D

O zaman mahçup olurum. Kafadan çıkarıyorum rüyama giriyo ne kadar canice:D

• adamla tanışmak istiyorsun,rüyalarına girdiğine göre senin için onunla tanışmak önemli.e öyleyse azıcık aktif olman lazım.sen de dedin ayrıca masum bir meraktan ibaret diye.adam evliyse rahatlamış olursun hem.kafandan çıkarman da kolay olur

Erkekler Ne Diyor 5

• bir bayanın tanışması için tek kelime etmesine gerek yok,erkeğe birazcık manalı baksın karşısındaki mal biri değilse anında tanışma olur ama bence yanlış yapıyosun sevgilim var diyosun aldatmak çok kötü bişey

0|0
    0|0
    • Niyetim tanımak.Sevgili olmak değil...

Asla aldatmam.Vicdanım rahat olmaz. Ama sadece arkadaş bir merhaba olsun. Hani bazen kan çeker ya insanı aynen öyle bişey. İnsanın yüzüne bakınca ne olduğunu anlıyorsun.Tanımak istiyorsun.Bunun bir adı yok.Varsın olsada arkadaştan ötede değildir.Estağfurullah

• bu normaldir olabilir yanlış anladığım için kusura bakma

• aa est. ben iyi anlatamadım sen kusura bakma :)

• bayanın tanışması kolay selam dedinmi eti yağı erir:)

0|0
    0|0
  • face dan dürt ekle :) bir bayanın bir erkekle tanışması bence çok kolay sen merhaba desen olay bitmiştir

0|0
    0|0
  • Eğer sevgilim varsa o sorduklarının hiçbirini yapmam..midem kaldırmaz.

0|0
    0|0
    • Sevgilim var elbet.ama o taraf yabancıda değil.Ne bileyim.Bir insan görürsün tanımak istersin sadece benimkide öyle birşey.İçinde kötü niyet olmayanlardan... Yoksa kimseyi kırmak üzmek değil.Ayrıca bunlar benim prensiplerimede aykırı

• Sevmedim kelimelerini..'tanımak istersin' ile geçiştirilecek bişey değil sendeki..kendini kandıryosun bence..ve sevdiğini.

• devamlı kur yaparım elde etmeye çalışırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...