Bugün iftar menünüzde neler var?

Bugün iftar menünüzde neler var ?

Ya da olsada yesem dediğiniz?

Durum yoklaması yapalım acıkan susayan var mı? Çok acıkmadım ama susadım :((

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• henüz belli değil.

0|0
    0|0
  • bit git ya bi gitt bi gittttttttttttttt :(((((((((((

Pilav - Soslu tavuk birde buz gibi icetea olsa fena olmaz birde şey salata istiyorum bidee tatlı olsun olmusken hee az bişi çorbada olabilir önden birde kaşarlı mantar olabiilir fırında... yada hiiç abartmaya gerek yooook sucuklu biberli soganlı bollll acılı menemende olabilir hee.. yada saglıklı agır olmasın diye sadece kahvaltıda yapabilirim :(((( üühühühühü

0|0
    0|0
  • kesın hurma var..

0|0
    0|0
  • canım anam bu akşam ''karnıyarık, şehriyeli pirinç pilavı, ayran, karpuz, kaymaklı kemalpaşa tatlısı'' var dedi telefonda.

0|0
    0|0
  • çok susadımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :[ ben acıkmıyorum ztn ne sahurda ne iftarda çok az yerim iftarda sadece çorba yerim okdar ztn gerisini yiyince çok ağır geliyor

0|0
    0|0
    • aynen bende yiyemiyorum su su :(((

• ilk önce 5 bardak su sonra çorba :D bu kadar :D sende bendensin galiba ::) birgün gelem size iftara birşey hazırla sadece .çorba yeter :D

• he buyur gel hatta KS ye bir çadır kuralım bnde çorba yada yemekten birkaç kaşık alıyorm yer kalmıyorki içeceklerden senin gibi 5-6 bardak içiyorum

• Ekşi çorba,kuyu kebabı,ortaya adana yapsınlar,kadayıf,fıstıklı dürüm,alabildiğine kola isterdim ama tavukf falan öyle bişeyler var :D

0|0
    0|0
    • çok güzel sıralamştn ki ...:(

• hmm bugün iftara bi arkadaşımı çıkarıyorum. Ne yiyceğimiz belli değil ama ben muhtemelen biftekli bir şey yiycem ;)

0|0
    0|0
  • şöyle bi yağlı yapan olacaktı yoğurda bandıra bandıra yutacaktık offff be :((

0|0
    0|0
    • yağlı ne ?

• eywallah cümlemize :)

• sağol

Kızlar Ne Diyor 4

• Susadim, cünki kütüphanenin birinde cayir cayir sicakda oturuyprum ve ders calismam gerek :( iftar menüsüne gelince : Keske soguk tarcinli sütlac, pirzola ve yaninda kimyonlu havuc salatasi olsa :)

0|0
    0|0
    • kıyamam :( Allah kolaylık versn ... yemek yapma şansn yok mu

• var ama istediklerimi bugün yapma sansim yok :( sadece hayal kurdum az :))

• :)olsun canım yaparsn bir gün

• benim canım ekmek kadayıfı çekio :)

0|0
    0|0
  • iyyim şu an :)

0|0
    0|0
  • fırında soslu tavuklu patates pilav, salata bide buz gibi su:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...