Fitness ile birlikte nasıl bir diyet yapmalıyım 1 ayda 5 kilo vermek için?

Arkadaşlar fitness yapıyorum 60 kiloyum 5 kilo vermek istiyorum nasıl beslenmem gerek örnek olarak? Okula falan ne götürebilirim mesela?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• sağlam spor yapsan diyete hiç gerek yok aslında ancak eti müsli diye bişey var marketlerde satılır spor yapanlar arasında kullanımı çok yaygındır kilo vermek için

0|0
    0|0
    • sağlam yapıyorum sporu zaten 1 saat ağır antreman yapıyorum bacak ağırlıklı yulaf ezmesi müsli falan bunlar çok bilindik şeylee ama ben alternatif arıyorum işte daha lezzetli şeyler mesela. yinede Teşekkürler

• onlarla idare ediyosan iyi ama yağ yakıcı haplar vs ilaçlar satılır salonlarda genelde hep açık satılır kapsül ile adet olarak sakın bulaşma aynen bu şekilde devam et faydasını görceksin... ben teşekkür ederim

• Hocam sacmalamayin musli falan iyi seyler degil

Erkekler Ne Diyor 4

• protein ağırlıklı beslenmelisin. karbonhidratıda mümkün olduğunca kaliteli şeylerden almalısın.
    mesela ekmek yiyiceğine yağsız tuzsuz makarna ye. pilav yiyiceğine bulgur ye.

bende dersaneye gidiyorum ve küçük bir yemek kabım var içerisine 200gr yağsız tuzsu tavuk göğsü ve 100gr bulgur pilavı koyuyorum öğlen yiyorum :)

bu arada yağı indirebildiğin kadar en aza indir, şekeride mümkünse komple kes.

0|0
    0|0
  • Her gun duzenli kardio yap ve sikilasma hareketlerini yap. Beslenmede yemekten once karbonhidrat sonra protein agirlikli sabahlari yulaf ezmesi. birde kardio dan once kahve ic yaglarin eremesi icin. Eger supplement kullanirsan dahada kolaylasir isin. He bide yesil cayda ic

0|0
    0|0
  • sağlıklı beslen sabah bol bol ve öğlen yapma akşam doymak üzere iken bırak

0|0
    0|0
  • iyi bir diyet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Burdan ya da bir başka doktorculuk oynayan şahıslardan o tarz kocakarı ilaçları ve reçeteleri edinme benim fikrimce, her diyet onu yapacak kişiye mahsus olmalı, o diyeti alıp yaparsın, ama ya diyetteki herhangi bir, hatta belki de birçok maddeye vücut intoleransın varsa? Ya da bünyene aldığın kaloriler metabolizmana göre az ya da fazla gelirse?
    Diyet hazırlatacak bir imkan yoksa şimdilik akşam 5 ten sonra hiçbirsey yeme, anormal miktarda yemek ya da işlenmiş gıda (evet malesef yoğun şekerli gıdalardan geçtim, kapalı bir ekmek bile giriyor bu gruba :) ) tüketmiyorsan tek basına yeterli gelebilir kanımca, yani ben de gelmişti en azından, hatta işin suyunu çıkardım sanırsam, 10 kilo verdim, şimdi de almaya çalışıyorum :)

0|0
    0|0
  • Meyve, meyveli yoğurt tarzı birşeyler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...