Squatin faydaları tam olarak ne?

Ben iki aydır squat yapiyorum tam olarak faydasi ne? Squat yapan bayanlar haklinda ne düsünüyorsunuz? Faydasini ne kadarda gosterir

Güncellemeler:
:)))
Squat hakkında fikirleniz bilgileriniz neler

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de surekli squat yapiyorum. Basketbol oynuyorum iyi ziplamak icin genelde kalca ve bacak kaslarina iyi geliyor
    Bayanlar ise kalcalarini sikilastirmak icin yapar ve faydasini gorurler senin 2 ay olmus hissetmen lazim :)
    Bu arada benim bile kalcam cok sıki das gibi :D

0|0
    0|0
    • Faydası oldu gibi onceye gore ama ne biliyim ananem cok abartri yok bilmem soyle faydask var boyle faydasi var diye :D

• Son olarak nasil yapacagini soyliyim de sana da yarari olsun.
      Yag yakmak istiyorsan sayiyi az, setleri fazla yap. yani 1 sette 10 tane squat dinlen ve 10 set tekrarla.
      Sikilasmak veya kas istiyorsan AĞIR calis yani 1 sette 25 tane ve bunu 5 set yap.
      Sayilarda aklin takilnasin bu benim programim, herkesin kendi derecesi var onu sen yorulmana bagli olarak ayarlayacaksin..
      Kaslarin yoruldugunu hissettiginde kendine dinlenmek icin bir gun ver. :) bir de hareketi yanlis yaparsan da bir faydasi yok youtube de falan dogru hareketi izlersin artik :D
      Benden bu kadar. Rica ederim benim icin spor konusmak zevktir aklina takilirsa yine sor :))

• Tamam bunlari deniycem tekrardan tesekkur ederim cok yardimci oldunuz :)

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla 2 aydır Squat yapıyorsan ve hala faydasını göremediysen bundan sonra da göremezsin kanımca. Demek ki yanlış yapıyorsun hareketi. Çünkü doğru yapsan ilk haftadan bile hafif de olsa farkedilir bir etkisini görürdün.

1|1
    0|0
Yükleniyor...