Kızlar küfür ederken amacınız nedir?

bugün xxxx bayiisinde(ismini vermiyim) oturuyodum yanıma 2 tane kız oturdu kızlar ilkden boyfriendim,sevgilim diye imalı imalı konuştular sonra kız saçlarını resmen koluma doğru attı yani saçları koluma değiyordu uzun birsüre öyle kaldı sonra aniden yüzüme baktı ve aynı şekilde hemen başka bir yere baktı daha sonra ise bir kızın ağzına yakışmayacak biçimde küfrettiler sonra aldığım yeni siyah ayakkabıyı gördünmü diye muhabbet açtılar ama ben kızların oturdukları andan itibaren yüzlerine bakmadım ve daha sonra kalktılar şimdi bunların amacı nedir yani he bunları yapan kızlar falan varsa yapmayın cidden...

0|0
9|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çekseydin kolunu. Niye uzun süre öyle kaldı? Aniden yüzüne bakıp kafasını çevirmesini şöyle izah edebilirim: Dinleyen biri var mı diye bakmışlardır. Hemen akabinde küfürlü konuşması tezimi doğruluyor. Oturdukları andan itibaren yüzlerine bakmamışsın. Onlarda sana bakmıyormuş bence. Yani! senin amacın ne asıl? Eee! dinlemişsin ama!

Hiçbir amaçları yok bence. Sadece muhabbet etmişler. Bi amaçları mı olması gerekiyor? Fakat, besbelli orada oturup onları dinlerken senin bir amacın varmış. Bak! sana kızmıyorum. Sadece, durum tespiti yapıyorum.

Gıcık tipler olmaları her yaptıklarını eleştirmemizi gerektirmez. Sakin ol yaaaa!

Bir daha, bir kızın saçı koluna temas ederse uzuuuun uzuuun ve rahatsız oluyorsan kolunu çek. Rahatsız olmuyorsan da çek. Çünkü, senin gibi bir centilmene bu yakışır. Akla yanlış şeyler gelmesin sonra!

0|0
    0|0
    • kardeş 30-40 kişi kadar doluydu ora kimseden ses yok bunlar yüksek sesle konuşuyolar

• yorum için sağol kardeş

• Rica ederim. Ben de seni daha iyi anladım. Bence, sorunun başlığı ve birazda sorun yanlış anlamaya açık şekilde yazılmış ama anlaştık sonunda. Aslında, demek istediğim: Benzer tavır içindeki tiplere hepimiz takılıyoruz da, bir de aksini düşünelim istedim. O tipler hiçbir kimseye aldırmaz ama bizde tanıdığımız tanımadığımız herkesin hakkımızdaki düşüncelerini gereksiz yere önemseriz. Abartmadan biraz da rahat olmakta fayda var.

Kızlar Ne Diyor 9

• illa bi amacımı olmalı kızların :D bunlar amaçsız kızlardı. ayrıca yolda geçerken biri ile gözgöze gelinebilir otururken bi şekilde göz göze gelinebilir nie illa bi ima yada amaç arıyorsunuz. boş boş öylesine bakmış olamaz mı yada ne bileyim aklına bişi gelmiştir ona gülerken sizinle göz göze gelmiştir... belki orada otururken saçlarını bilerek atmamıştır yada attıgının farkında değildir. yada diyelim ki bilerek attı bunda ne ima ne amaç olabilir? Kadınların yaptıgı her hareketi her lafı üzerinize alınmayın... siz nasıl KENDİNİZ için yaşıyorsnaız BİZLERDE KENDİMİZ İÇİN yaşayabiliriz...

1|0
    0|0
    • ayrıca o derece takmışınız ki kızlara alış-veriş muhabetlerine kadar kulak kabartmışınız ne kadar ayıp...

• yok ya o kadar da değil ya ne ergeni :D

• :D belli olmaz...

• kendilerince eğlenmişlerr :D

0|0
    0|0
  • hava atmışlardır akıllarınca

0|0
    0|0
  • öyle kendilerince eglenmişler.

0|0
    0|0
  • salaklar işte

0|0
    0|0
    • sence amaç benim onlara bakmamı sağlayarak egolarını tatmin etmek miydi

• he pek tatmin edemeden de gittiler :D çünkü oturduktan sonra bir kez bile bakmadım

• işte o yüzden kalkıp gitmişler :D

• surunuyolar

0|0
    0|0
  • Kendi çaplarında eğlenmişler

0|0
    0|0
  • Seni saf bişeye benzetip oyun oynamışlardır

0|0
    0|0
  • hiç birşey anlamadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Onların amacı sadece muhabbet etmek ama seninki de abazanlık olabilir.

0|0
    0|0
    • hayır ben öyle birisi değilim kardeşim

• Bundan bir amaç çıkarmaya çalışıyorsan ve öyle briisi değilsen, tek olasılık tahtalarında eksiklik var demektir.

• yorum için sağol dostum

Yükleniyor...