Erkeklere soruyorum. Sevgiliniz sizi en yakın arkadaşınızla aldattı, tepkiniz ne olurdu? ( Gökhan Türkmen'in Bir Öykü klibine istinaden )

Gökhan Türkmen'in 'Bir Öykü' adlı klibinde link geçiyor bu hikaye. İnsanın içi parçalanıyor doğrusu, bir tarafta sevgilin diğer tarafta en yakın arkadaşın..Zor bir durum. Ne hisseder ne yapardınız?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• burda kızdan çok dostumun beni aldatmasına üzülürüm. ikisini alır karşıma birer çift laf konuşurum. ikisine de vuramam ama. sonuçta en iyi arkadaşım ve diğeri de sevgilimse yemişliğimiz içmişliğimiz olmuştur. sonra da sepetlerim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İkisini de sağlam bi döverim arkadaş. Ne lan bu, koynumuzda yılan beslemişiz yetmemiş iki tane yılan beslemişiz. Yememişiz,içmemişiz değer vermişiz sonunda ikisi...Yemişim medeni olmasını. Direkt dalardım wallaha :)))) Bakınız konuşurken bile insanlıktan çıkıyorum o derece :)))

2|0
    0|0
  • Anından hayatımdan silerdim başka ne tepki gösterebilir ki insan.

1|0
    0|0
  • ben kesinlikle bırakırdım

1|0
    0|0
  • Böyle bişey çok yıkıcı olur yaw. En sevdiğin iki insan tarafından ihanete uğramak EGO'nun paramparça olması demek. insanda kalıcı hasar bırakabilir. Kesin sonsuza kadar hayatımdan çıkartırdım. Yakın çevremde de bu rezilliği anlatırdım ki o çevrede yerleri olmasın.

1|0
    0|0
  • değmeyecek birileri için kendimi neden üzeyim :)

?"hayatı sirktir et " yalanlar üstünde binbir takla atanları,ateşle oynayanları,seni güldürenleri işte o zaman göreceksin

1|0
    0|0
  • Topuklarına sıkarım falan .d yok canım bilmiyormuş gibi yaparım bende onu aldatırım bol bol .d onu tam bağladıgımda yol veririm gider

1|0
    0|0
  • dönüp arkamı gider,bir süre ne bir sevgili nede yakın arkadaşlık kurardım,tercihleri insanların kendilerini bağlar,benimle olmayan kimle isterse onunla olsun...

1|0
    0|0
  • Allaha havale ederim ikisiyle de bütün bağlarımı koparırım elbet. ama herşey süt liman olur aradan uzun zaman geçince mutlaka acı bir karşılık veririm havale neticelenmesse tabi

1|0
    0|0
  • Baya kötü olurdum, ne yapacağımı bilmezdim :(

1|0
    0|0
  • nereye aldatıyo sıkarım gafalarına

0|0
    0|0
  • zikerler

0|0
    0|0
  • intikam alırdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• offfff öldürürüm beee ikisini de birini değil ikisi de suçlu o niye istiyor o niye karşılık veriyo arkadaşım olsa karşılık vermezdi demek ki kaşarmış o furacağim oniii xD

1|0
    0|0
  • Zaten keyfim yok şöyle neşeli şeyler sor. Valla şimdi oturup ağlıcam yahu

1|0
    0|0
    • klibi izledin mi? sanki ben aldatmışım gibi pişmanlık duyuyorum ya nasıl bişey o

• İzleyemem ama dinlerim arkadaşla dertleşiyoz bi yandan:))

• Kötü oldum ya Allah düşmanımın başına vermesin :((

• yapabileceğim tüm kötülükleri yapardım ama daha çok arkadaşıma yapardım heralde

1|0
    0|0
Yükleniyor...