Sevgilimin güvenini kaybettim ama onu kaybetmek istemiyorum, güvenini nasıl kazanabilirim?

bir yıl önce sigarayı bıraktım ancak bugün en yakın arkadaşımla tartıştığım için sitresimi alsın die bir tane içiyordum.. iş yerinin önüne geldiğimde sevgilimi gördüm ve elimde sigara vardı... ona söylediklerimin yalan oldugunu düşünüyor ve bana güvenmiyor ne olur yardım edin nasıl güvenini kazanabilirim ?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• hmm o zaman sen durumu ifade etmişsin şimdi sigara içme hiç bırak zamanla yine güvenecektir anlar sigara içmediğini

0|0
    0|0
    • durumu ifade ettim ama kabul etmiyo sen iciyosun bırakmadın diyo ve yalancısın diyo bana sabahtan beri ne yapacam deli divane düşünüyorum ama hala bişi bulamadım kafam allak bullak seni seviyorum ama güvenmiyorum diyor :( :(

• tek tesellim bitti değip gitmemesi inşallah hayırlısı olur . bu arada teşekkür ederim :)

• İnşallah canım ya :) Rica ederim ne demek

Erkekler Ne Diyor 3

• araya şahit falan sok neden 1 sigara içtiğini bu sefer çocuk her zaman içtiğini sanacak arkaşınlar tartışdığın için olduğunu söle kanıtlamaya çalış zaman bırakma soğur bak senden

en kötü ihtimal ikinizde sigara için kullanın diyorum :D biz öyleyiz allahtan

0|0
    0|0
    • sigara o kullanıyor zaten o bıraksın diye önayak olayım diye ben bıraktım ama o bırakmadı şimdide bu durumdayız. araya şahit kimi koyabilirim ki yanımda kimse yoktu icmediğimi herkes biliyor ama o gördüğüme inanırım diyip cıkıyor işin içinden...

• sana şunu söyliyim yürekten seven adam bu konuyu çok büyütmez ve unutur kalbine gömer ama sana ders vermeye çalışabilir bir a gün sana eziyet çektirebilir

• bana hergün eziyet çektiriyor şikayetci değilim bundan sadece bana karşı soğuk olmasın yeter...

• çok saçma 1 sigara için güven mi sarsılır . sen doğruyu söylersin inanıp inanmamak onun elinde ki güveniyorsa zaten inanır güvenmiyorsa uğraşmaya gerek yok

0|0
    0|0
    • bunu ona anlatamıyorum ki iştee .s uzun zaman sonra bir kere içtim diyorum e o zaman bende birkereliğine alkol alim esrar alim diyo .s :(

• boşver gitsin ozaman yaa takma kafana

• senin dediğine akım: cocuk haklı boşver gitsin diyo... kalbim: sen onu seviyosun nasıl boşverebilirsin diyor... :(

• stresini aldı mı?

0|0
    0|0
    • daha beter oldum desem yeridir bundan sonra sigaranın adının geçtiği ortamda durmicam :( kısaca pişmanım :(

• içiyon bari fayda edeymiş iyiymiş, e sen şimdi bu konuyu da stres yapıp açmışsındır bir paket

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...