Zayıflıyorum önerileriniz varmı? Arkadaşlar 1.85 şu anda 121 kiloyum , 1 ay önce sine kadar 126.7 felandım 5 kilo verdim?

kafaya koydum iyice zayıflayıp güzel bir vücuda kavuşucam benim gibi zayıflayan varsa önerileriniz nelerdir?

ekmeği kestim komple çok nadir sadece sabahları yiyorum oda çok az , salonda koşarken kolsuz giyorum uzun kollu kalın birşey giysem daha çok terlemek bir işe yarar mı?

Güncellemeler:
bu arada benim gibi zayıflayıp arada destek arayan varsa sohbet edebiliriz , bu zamanda destek çok ama çok önemli.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• 1 ayda 5 kilo iyi yeşi çay içebilirsin ödem attırır antioksidandır. Hayatım boyunca diyet yaptım. olmak gereken kilonun üstündesin bu yüzden daha hızlı vereceksin. Yeme miktarına değil kalori hesabına dikkat et. Sakın ama sakın aç kalma yoksa metabolizman durur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hareketli olmaya çalış hızlı tempoda yürüyüş yap günlük aktiviteni arttır. kafanı meşgul edecek şeyler olsun boş boş durupta yemek yemeyi düşünme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Akıtılan her ter yağ yakmak anlamını taşımaz. Kendini nasıl rahat hissediyorsan onu giy. Ekmeği tümden de kesme, yavaş yavaş ama emin adımlarla zayıfla. Bir arkadaşım da hızla zayıflamıştı ama sarkık deriler ile cebelleşti uzun süre. Aylık 5 kilo civarı iyi senin adına ama diyetisyene de başvur derim ben.

0|0
    0|0
    • ya diyetisyenin ye diye vereceği o listeleri çok gördüm zaten o listelerden birini oluşturdum kafamda ona göre gidiyorum , fakat spor salonuna gidiyorum her gün bundan dolayı sarkıklıkla pek uğraşmam diyorum zaten sadece göbek bölgemde en fazla yağ kitlesi , önerin için sağol.

• Sen yolumu bulmussun kardesm azmin için kutlarım boyle devam et. Kolay gelsinn

0|0
    0|0
  • çalış senin de olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...