Spor salonundaki hoca bana ilgi gösteriyor

benim gittiğğiim spor salonunda bay ve bayan hoca var araları gayet iyi. benden bay hocaya karşı ilgim vardı bu son 2 haftadır beinmle ilgilenmeye başladı. makyaj yaptığım zamn neden yaptın gibi şeyler soruyordu makyaj yaptığım gün bayan hoca yoktu ama iki gün sonra gelip o gün makyaj yapmışsın sevglinmi var vb cümleler kullanıyor. tüm bu benimle uğraşmalarının nedeni ne olabilir ben gerçekten bi anlam veremiyorum ama rahatsız oluyorum yardım edin. Cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
621

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• benden sana tavsıye, bende spor salonuna gıdıyorum cok sıkı hocalar var benım yaslarımda her bokunu anlatırlar.. bunların alayı boyle sen pas vermişssin adamda gol atmak ıstıyor yakıdna limonlu soda da ısmarlar, kalça,basen, ve erotık hareketlerınde el mel çaktırmadan dalar, 1 ayda yatağında uyanırsın feleğin şaşar.. emın ol tel rehberınde senın gıbı 100 kız vardır..

ben görduklerımı soyledım ister gol ye ister şutla..

0|0
    0|0
    • amacımmm şutlamak yani ben gerçekten rahatsızlığımdan yazdım tipik kezban ayakları diye yorum ypılmış olsada bu böyle

• ozaman basıt kız olmadıgını gostermelısın adama..

mesela herkesın ıcınde rezıl et:)

• nasıl yapabilirim ?

• herkse aynı muamele!sahibine şikayet et

1|0
    0|0
  • cunku musteri velinimettir ve daima haklidir

1|0
    0|0
  • "benden bay hocaya karşı ilgim vardı " ve "tüm bu benimle uğraşmalarının nedeni ne olabilir ben gerçekten bi anlam veremiyorum ama rahatsız oluyorum " cümleleri arasında bir ilişki kuramadım. sen de hoşlanıyormuşsun işte. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu efendi ! ! :(

0|0
    0|0
  • salonda antrenörler bazı taktikler güder ama yıllarımı verdim böyle taktik görmedim şikayet etmeden önce adamı uyar tavrını koy ve salondaki ihtiyaçların için mümkün mertebede başkasına danış olmazsa şikayet et

0|0
    0|0
  • şu videoyu izle böyle birşey olmasın :)) --->> link sonuna kadar izle eğlenceli birşey :))

0|1
    0|0
  • bazen cevaplarınla bile karşı tarafı kendinden uzak tutabilirsin.. sende ne o oyle makyaj'la spor'a geliosun adam haklı "salça" olur tabiki

0|0
    0|0
    • mecburiyetten ama sorun şuki benim ona ilgim varken ilgilenmedi laf arasında kız ark olduğunu söyledi bende ondan ttamen uzaklaştım şimdi ise o yakınlaşıyor istemediğimi inanaın her türlü belli ediyorum iliglenmiyorum o yetmiyormuş gibi birde bayan hoca var o resmen ağzımı arıyor deli oluyorum bu duruma

• inanmasın o kimki kendini ne zannediyo makyajlıda giderim saçımı toplamadanda işlerini yapsınlar sadece.

• haklısın..:))

• seninle dalga geçiyor olabilirler, çünkü spor salonuna makyajlı gidilir mi? terliyorsun orada :S hocanda makyajlı geldiğini arkadaşına eğlenmek için anlatmış olabilir.

0|0
    0|0
  • spor salonuna giderken makyaj yapma sebebin nedir ?

1|0
    0|0
  • Senden hoşlanıyor ve bi şekilde konuşmaya çalışıyor başka bi anlam çıkarmana gerek yok. Eğer rahatsız oluyorsan sevgilin olduğunu söyle bi laf arasında.

0|0
    0|0
  • Senin gibi birçok kıza yazmış bir gavatla karşı karşıyasın

1|0
    0|0
  • Aman dikkat adonisi yoklatmasın..

1|0
    0|0
  • Belki de sadece şaka takılmıştır.

İlgi duysa, yetişkin birey

söyler herhalde.

0|0
    0|0
  • Spor salonunu kullan ve at, kendini kullandırılmış hissettir ona

0|0
    0|0
  • bayan hocada aslıyor mu :PP

0|0
    0|0
  • senınde ılgın varsa konuş onunla..yok ilgin yoksa tersle

0|0
    0|0
  • sende ona göster

0|0
    0|0
  • bayanlara ait spor salonlarına gidebilirsiniz amaç spor yapmaksa

0|0
    0|0
  • Yahu birak tipik Kezban türk kizi triplerini. İlgi alaka gorunce hemen bir taraflariniz kalkiyor ''Nasil kurtulurum, basima bela oldu'' diyerek hemen ulasilmaz konuma getiriyorsunuz kendinizi. Sorsan adamin sana zerre ilgisi yoktur. Ya da gidip rahataiz oldugunu soylesen seni iplemez bile. Yeter biktik artik bu kezbanliklarinizdan ya. Ornek alin su gavur kizlarini biraz

0|0
    1|0
    • Ya keşke senin yazdığın gibi olsa :D ama türk kızını süper yorumlamışsın cidden çok güldüm :D Ben bayan hocanın bana sorduğu sorulardan herşeyime karışmasından rahatsızım derdimi sanırım yukarda tam anlatamadım bay hocada rahatsız ediyor kız ark cmlesini duyunca bitrdim ben daha uzatmanıın anlamı yok diyerektten her gün gidiyorum ona bile karışıyorlar rahatsızlığım bu yönde sürekli aralarında beimle ilgili konuşuıyorlar bunu anlayabiliyorum onlara göre yaşım ufak bu yüzden yaptıklarını düşünüym

• GYM fantezisi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• her kıza aynı taktik yapıyor olabilir, rahatsız olduğunu belirt.

0|0
    0|0
  • Duvardan duvara dağıtıyoruz soruyu.

Ne alaka :D

0|1
    0|0
  • Aldırma sporunu yap...

0|0
    0|0
  • Onlar genelde çoğu kadına kıza asılır .

Soğuk davran terslen.

0|0
    0|0
  • rahatsız oluyosan ayrıl bnce ordan. ama ilginde varsa bilemiycemmm :)

0|0
    0|0
  • illa sevgilisi olan mı makyaj yaparmış

mantığa bakınız pes!

0|0
    0|1
Yükleniyor...