10 sene sonra kendinizi nerde görüyorsunuz?

evet millet sizce gelecek size neler getirecek ben bu yıllarda şu işi başarırım dediğiniz şunu sahibi olurum şu kadar mal varlığım olur gibi :D

0|0
61|82

En İyi Kız Görüşü

• 10 yıl sonra sanırım 2 çocuk sahibi olmuş çocuklarının peşinden koşturan bir anne olurum :)

İş konusuna gelince vali olacam ben :)

0|1
    0|0
    • sayın valim :D

• işte hepimiz böleyiz bi yerlere geldikmi eskileri arkada bırakmak isteriz :D inşallah olursun vali hanımefendi nediyelim hayırlısı

• Teşekkür ederim inşallah olacam :)

Kızlar Ne Diyor 60

• iyi bir hastanede uzman psikolog , evli , bir çocuklu belki 2.ye hamile mutlu sağlıklı huzurlu ve azcık zengin :)) inşallah.

0|0
    0|0
  • Evinde güzel bir kütüphanesi olan, çocuklarına sürekli kitap okuyan veya okutan bir anne olarak görüyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • ne mutlu sana

0|0
    0|0
  • evsiz-mutsuz-cocuksuz :D

0|0
    0|0
  • 10 seneye yaşar mıyım bilmiyorum :\

0|0
    0|0
  • Kendimi bir hastanede doktor olarak hayal ederim hep. Allahım duy sesimi :D En çok istediğim şey çünkü doktor olmak. Gerisi hikaye.

0|0
    0|0
    • İNŞALLAH..

• çok güzel inşallah bende ege makine de okuyom ege tıp eğitimi baya iyi arkiler var tavsiye ederim

• bakalım neresi olucak,benimde izmir de akrabalarım var izmiri de çok severim orası ayrı ama ya bursa ya da avrupa da okuycam sanırım..

• hic bilmiyorum desem o yani

0|0
    0|0
  • evli,mutlu,cocuklu =)

0|1
    0|0
  • yaşar mıyım bilemiyorum ama büyük olasılıkla evli cocuklu.

0|0
    0|0
  • nerde olurum bilmiyorum ama 10 yıl sonra heralde bu satte uyanık olupda ınternette takılmam ...

0|0
    0|0
  • On yıl sonrayı göremedim

0|0
    0|0
  • 34 yaşında olmak korkuttu beni birazcık :)

0|0
    0|0
  • Yaa oyuncu yaa ev hanımı bu kadar zıt ve kesin kararlarım

0|0
    0|0
  • Evli mutlu çocuklu

0|0
    0|0
  • okulum bitmiş olur uzun zamandırda çalışıyor olurum kesin evlenmişimdir hatta :)

0|0
    0|0
  • Evli 5 çocuk annesi olarak :D

0|0
    0|0
  • 10 gün sonramı bile göremiyorum 10 yıl sonrası Allah kerim :)

0|0
    0|0
  • 10 yıl sonra kendimi psikopat bi psikolog olarak görüyorum, gözlüklü beyaz gömlek topuklular topuz saç ve siyah etek.. ey gidiii

0|0
    0|0
  • evlenirim heralde :D

0|0
    0|0
  • Gelecek icin planlarim yok hayallerim var bunlarin da suya dusme ihtimal cok yuksek. 10 sene sonrasini goremiyorum su an.

0|0
    0|0
  • kendi memleketimde evli çoçuklu

0|0
    0|0
  • Küçük sahil evi almış,motosıkletı olan iş bitince sahile inip viski içen 30 yaşlarında yalnız bir kadın olarak görüyorum kendimi . (Şu aralar depresyondayım)

0|0
    0|0
  • 10 yıl sonra ben, reklam yazarı (hemde ingilizce ve hititçe bilen :D) iyi bir eş ve anne, ressam ve şair olarak görüyorum. Ayrıca umarım yurt dışında yaşayacağım.

0|0
    0|0
  • çatı katında şehir manzarası izleyerek hamakta sallanıyorum

evin içi yığınla kitap ve plak dolu

bi erkeğin sesini duyuyorum ama şimdilik kim olduğunu kestiremiyorum

0|0
    0|0
    • güzelmiş be öyle anlattın ki anı senle yaşıyomuş gibi hissettim :D inşallah olur istediklerin

• kendimi öğretim görevlisi ve bekar olarak görüyorum :)))

evim var arabam var saçlarımı sarıya boyamışım ünv bi hocayla ilişkim var :))) evlenmeyi düşünüyorum artık :)))

0|0
    0|0
    • tabi ya şöle güzel bi düğün yapalım :D 40 gün 40 gece :D sarı saçta yakışır prensese inşallah isteklerin gerçekleşir

• Allah razı olasun tsk ederim dileğim seninde rabbim gönlüne göre versin

:))

• hiç mal varlığım olmaz.sürekli bi harcama içinde olduğum için :D belki arabam olur.işimde aranan birisi olurum sonraaa evli olurum ama çocuğum olmaz heralde.öyle :D

0|0
    0|0
    • :D güzelmiş belki evlatlarında olur dur bakalım anne olursun kariyerinide yaparsın :D

• :D doğru ama ilerde fikrin değişir bence şimdi kaç yaşındasınız bilmiyom ama babam bana hep şunu derdi ne için çalışıyom oğlum sizin için ne için yaşıyom gene sizin için derdi :d

• araba dışında bişey almam onu da ayağım yerden kesilsin diye alıyorum.sürekli bi harcamam var çünkü sürekli istekleriim oluyo :) 23 yaşındayım ve olursa sadece eşimle mutlu olmak istiyorum :)

• reading fest'te fotoğraf çekerken :)

0|0
    0|0
    • o ne la. şu resimdeki mavi gözlü kız sen misin

• değilim tabii ki oha :D

• ama inanmazsın belki de ilk ilişkiye girdiğim kıza benziyor o da aynı ya ama onun gözleri kahverengiydi

• evli MUTSUZ çocuklu...

0|0
    0|0
  • bardaki çapkın mühendis..sdafdfg

0|0
    0|0
  • evli bir çocuk sahibi olan bir ev hanımı başka birşey istemem :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    30

Erkekler Ne Diyor 82

• 10 Sene Yaşayıp yaşamadığımızı nerden biliyorsun?Tren rayın üzerinde gidiyorken 1000 KM ilerideki rayın ne durumda olduğunu nerden bilsin?

Plan olarak rayın üzerinden dışına çıkmamak ve yola devam etmek sorun olmadığı sürece...

0|0
    0|0
    • İşte ben de hedefin ne planin ne diye soruyorum ... yola devam ama nasik yani ömür boyu simdi yaptiklarinin aynisini devam ettiremez simdi bulunduğun durumda olamazsin

• Hedefim Mutluluktur...O yüzden mutluluğun peşinden koşup devamını getirmek...Saygı ve sevgi içinde insanlara yardım ederek kendimizi geliştirmektir.Genel anlamda bulunduğum durumda olamayabiliriz ama bu bulunduğum durumundan daha ileriye götürebiliriz...En önemlisi de ne yapacağını iyi bilmektir.

• 30 yaşlarında olucam, büyük ihtimalle işlerimi rayına oturtmuş, zamanımın çoğu işte geçmesine rağmen aileme büyük pay ayırmış oluyorumdur.
    Ufaklığın masrafıyla uğraşıyor olabilirim ya da yeni bir misafir için birikim yapıyor da olabilirim.Hayaller hayaller
    Kader yazılı ne var kim bilebilir :)

2|0
    0|0
  • uzağı göremiyorum ben

0|0
    0|0
  • 10 sene sonra kendimi mtv rap ödüllerinde görüyorum gelecek için planın ise 4 sene sonra üniversite bittiğinde (universite bitince klavye eğitimi beatmaker ve.party djlik eğitimi alicam almak zorundayım )amerikaya gidip zencilerin içine.karışarak rapin tam anlamıyla öğrenip onlardan biri gibi olucam ve rap müzikte aranan isimlerden biri olmak için ugrascam usta isimlerle çalışmak için çok ugrasicam tabi bunlar herkese kokain kullanmış kafası güzel çocuğun sözleri gibi.gelebilir( kokain kullanmıyorum ya da deli değilim ) ama şunu unutmamak gerekirki einsteina çocukken bir bok olmaz bundan diyorlardı emineme sokak serserisi bundan bir adam olmaz diyorlardı googlein kurucularının üniversiteden atmışlardı ve bir sürü örneği var tarihte yani kimseyi kucumsemeyin kimseye hayalci demeyin cunki bir gün gelir o hayalciler gerçekçi düşünenlerden daha iyi yerlere gelirler zaten öyle

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 10 sene sonra inşallah belediyenin kar yağdığı için barınmaları amacıyla açtığı spor salonlarının birinde...

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • iş başvurusundan yeni mi çıktın?

0|0
    0|0
    • hah:D güzelmiş biz inşaat müteahhitliği yapıyoz zaten izmirde öyle alakam yok sadece insanları araştırmak istedim kanki :D

• Bi rakı masasında nerede o eski istanbul diyerek içiyor olurum.
    Şimdide öyle içiyorum ya neyse.

0|0
    0|0
  • ben 1 dakika öteyi göremiyorum 10 seneye allah kerim herhaldeevlenmiş karısını çalıştıran bir ayyaş olurum

3|0
    0|0
  • Genelkurmay Baskani Org. Prof. Prof. h.c. mult. Dr. Dr. h.c. Xxxxx (yazabildiklerimin bir kca sadece)

0|0
    0|0
  • emekli olup her iki ayda bir 10 günlük yurt içi tatil, senede iki defa yurt dışı tur. Diğer zamanlar tiyatro, sosyal faaliyetler, çocuk esirgeme ve yaşlılar yurdunda ziyaretler.

0|0
    0|0
  • O kadar ileriye yönelik planlar yapmıyorum şuan için hazırlığı bitirip üniversiteye başlamak istiyorum.

0|0
    0|0
  • bir şey diyeceğim ama espiri değil bu, dalga da geçmeyin lütfen :) benim düşüncem de bu kardeşim.

dünyayı yöneteceğim 10 sene sonra.. hadi yine iyisiniz benim gibi bir lideriniz olacak :)

0|0
    0|0
  • Ovvv ölmüşüm lan O.O

0|0
    0|0
  • jack danıels satan bı yerde..

0|0
    0|0
  • 10 yıl ilerisini düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • cehennemde...

0|0
    0|0
  • Ya mezarda ya da evli barklı Cocuklu.. buyuk ıhtımalle cocukalrla ben yasıyo olurum karım olacak kısı ya ölmüş olur ya da terk etmıs olur :D)

0|0
    0|0
  • ya ölürsek :),

0|0
    0|0
  • ben kendimi şöyle görüyorum--->> link

0|0
    0|0
    • ellerimde çiçekler kapında sırılsıklam mı diyon kanki yoksa sana sarı laleler aldım çiçek pazarından mı :D :D of bittim fotoya ya

• Sarı lale aldım çiçek pazarından daha uygun olur :))

• 3 ortağımla birlikte bir inşaat şirketimiz var belki ekstra 1-2 şirket ve bayiilik daha, aynı zamanda özel bir şirkettede çalışıyor olucam inş

0|0
    0|0
  • 10 sene sonra kendimi yine bilgisayar başında görüyorum :(

0|0
    0|0
  • devletler bile 5 yılık planlamalarını tuturamazken o kadar öteye hayal kurmak ahmaklık olur bence

0|0
    0|0
  • Belki toprağın altında, belkide buralardan çok çok uzaklarda bir yerlerde..
    Supriz diyelim...

0|0
    0|0
  • Sıradan bir öğretmen..

0|0
    0|0
  • Çok büyük hedeflerim var, hepsini yazmaya kalksam olay olur.

0|0
    0|0
  • o kadar ileri görüşlü hesaplarım olmadı ama hep bir misyonum olmuştur İyi bir gelecek hazırlamk.

0|0
    0|0
  • 10 yıl sonrada bekar kariyer peşinde koşuyor olurum şüphem yok hiç :)

0|0
    0|0
  • baba olarak görüyorum büyük ihtimalle evlenirim yani evimin erkeği olurum sanırım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    52
Yükleniyor...