10 sene sonra kendinizi nerde görüyorsunuz?

evet millet sizce gelecek size neler getirecek ben bu yıllarda şu işi başarırım dediğiniz şunu sahibi olurum şu kadar mal varlığım olur gibi :D

0|0
6182

En İyi Kız Görüşü

• 10 yıl sonra sanırım 2 çocuk sahibi olmuş çocuklarının peşinden koşturan bir anne olurum :)

İş konusuna gelince vali olacam ben :)

0|1
    0|0
    • sayın valim :D

• işte hepimiz böleyiz bi yerlere geldikmi eskileri arkada bırakmak isteriz :D inşallah olursun vali hanımefendi nediyelim hayırlısı

• Teşekkür ederim inşallah olacam :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 60

• iyi bir hastanede uzman psikolog , evli , bir çocuklu belki 2.ye hamile mutlu sağlıklı huzurlu ve azcık zengin :)) inşallah.

0|0
    0|0
  • Evinde güzel bir kütüphanesi olan, çocuklarına sürekli kitap okuyan veya okutan bir anne olarak görüyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • yaşar mıyım bilemiyorum ama büyük olasılıkla evli cocuklu.

0|0
    0|0
  • ne mutlu sana

0|0
    0|0
  • evsiz-mutsuz-cocuksuz :D

0|0
    0|0
  • hic bilmiyorum desem o yani

0|0
    0|0
  • 10 seneye yaşar mıyım bilmiyorum :\

0|0
    0|0
  • Kendimi bir hastanede doktor olarak hayal ederim hep. Allahım duy sesimi :D En çok istediğim şey çünkü doktor olmak. Gerisi hikaye.

0|0
    0|0
    • İNŞALLAH..

• çok güzel inşallah bende ege makine de okuyom ege tıp eğitimi baya iyi arkiler var tavsiye ederim

• bakalım neresi olucak,benimde izmir de akrabalarım var izmiri de çok severim orası ayrı ama ya bursa ya da avrupa da okuycam sanırım..

• evli,mutlu,cocuklu =)

0|1
    0|0
  • Yaa oyuncu yaa ev hanımı bu kadar zıt ve kesin kararlarım

0|0
    0|0
  • nerde olurum bilmiyorum ama 10 yıl sonra heralde bu satte uyanık olupda ınternette takılmam ...

0|0
    0|0
  • On yıl sonrayı göremedim

0|0
    0|0
  • 34 yaşında olmak korkuttu beni birazcık :)

0|0
    0|0
  • evlenirim heralde :D

0|0
    0|0
  • Evli mutlu çocuklu

0|0
    0|0
  • bardaki çapkın mühendis..sdafdfg

0|0
    0|0
  • okulum bitmiş olur uzun zamandırda çalışıyor olurum kesin evlenmişimdir hatta :)

0|0
    0|0
  • Evli 5 çocuk annesi olarak :D

0|0
    0|0
  • 10 gün sonramı bile göremiyorum 10 yıl sonrası Allah kerim :)

0|0
    0|0
  • 10 yıl sonra kendimi psikopat bi psikolog olarak görüyorum, gözlüklü beyaz gömlek topuklular topuz saç ve siyah etek.. ey gidiii

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    40

Erkekler Ne Diyor 82

• 10 Sene Yaşayıp yaşamadığımızı nerden biliyorsun?Tren rayın üzerinde gidiyorken 1000 KM ilerideki rayın ne durumda olduğunu nerden bilsin?

Plan olarak rayın üzerinden dışına çıkmamak ve yola devam etmek sorun olmadığı sürece...

0|0
    0|0
    • İşte ben de hedefin ne planin ne diye soruyorum ... yola devam ama nasik yani ömür boyu simdi yaptiklarinin aynisini devam ettiremez simdi bulunduğun durumda olamazsin

• Hedefim Mutluluktur...O yüzden mutluluğun peşinden koşup devamını getirmek...Saygı ve sevgi içinde insanlara yardım ederek kendimizi geliştirmektir.Genel anlamda bulunduğum durumda olamayabiliriz ama bu bulunduğum durumundan daha ileriye götürebiliriz...En önemlisi de ne yapacağını iyi bilmektir.

• 30 yaşlarında olucam, büyük ihtimalle işlerimi rayına oturtmuş, zamanımın çoğu işte geçmesine rağmen aileme büyük pay ayırmış oluyorumdur.
    Ufaklığın masrafıyla uğraşıyor olabilirim ya da yeni bir misafir için birikim yapıyor da olabilirim.Hayaller hayaller
    Kader yazılı ne var kim bilebilir :)

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • uzağı göremiyorum ben

0|0
    0|0
  • 10 sene sonra kendimi mtv rap ödüllerinde görüyorum gelecek için planın ise 4 sene sonra üniversite bittiğinde (universite bitince klavye eğitimi beatmaker ve.party djlik eğitimi alicam almak zorundayım )amerikaya gidip zencilerin içine.karışarak rapin tam anlamıyla öğrenip onlardan biri gibi olucam ve rap müzikte aranan isimlerden biri olmak için ugrascam usta isimlerle çalışmak için çok ugrasicam tabi bunlar herkese kokain kullanmış kafası güzel çocuğun sözleri gibi.gelebilir( kokain kullanmıyorum ya da deli değilim ) ama şunu unutmamak gerekirki einsteina çocukken bir bok olmaz bundan diyorlardı emineme sokak serserisi bundan bir adam olmaz diyorlardı googlein kurucularının üniversiteden atmışlardı ve bir sürü örneği var tarihte yani kimseyi kucumsemeyin kimseye hayalci demeyin cunki bir gün gelir o hayalciler gerçekçi düşünenlerden daha iyi yerlere gelirler zaten öyle

0|0
    0|0
  • 10 sene sonra inşallah belediyenin kar yağdığı için barınmaları amacıyla açtığı spor salonlarının birinde...

0|0
    0|0
  • Bi rakı masasında nerede o eski istanbul diyerek içiyor olurum.
    Şimdide öyle içiyorum ya neyse.

0|0
    0|0
  • 10 yıl ilerisini düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • ben 1 dakika öteyi göremiyorum 10 seneye allah kerim herhaldeevlenmiş karısını çalıştıran bir ayyaş olurum

3|0
    0|0
  • iş başvurusundan yeni mi çıktın?

0|0
    0|0
    • hah:D güzelmiş biz inşaat müteahhitliği yapıyoz zaten izmirde öyle alakam yok sadece insanları araştırmak istedim kanki :D

• Genelkurmay Baskani Org. Prof. Prof. h.c. mult. Dr. Dr. h.c. Xxxxx (yazabildiklerimin bir kca sadece)

0|0
    0|0
  • emekli olup her iki ayda bir 10 günlük yurt içi tatil, senede iki defa yurt dışı tur. Diğer zamanlar tiyatro, sosyal faaliyetler, çocuk esirgeme ve yaşlılar yurdunda ziyaretler.

0|0
    0|0
  • O kadar ileriye yönelik planlar yapmıyorum şuan için hazırlığı bitirip üniversiteye başlamak istiyorum.

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • Ovvv ölmüşüm lan O.O

0|0
    0|0
  • jack danıels satan bı yerde..

0|0
    0|0
  • Sıradan bir öğretmen..

0|0
    0|0
  • bir şey diyeceğim ama espiri değil bu, dalga da geçmeyin lütfen :) benim düşüncem de bu kardeşim.

dünyayı yöneteceğim 10 sene sonra.. hadi yine iyisiniz benim gibi bir lideriniz olacak :)

0|0
    0|0
  • 10 yıl sonrada bekar kariyer peşinde koşuyor olurum şüphem yok hiç :)

0|0
    0|0
  • Belki toprağın altında, belkide buralardan çok çok uzaklarda bir yerlerde..
    Supriz diyelim...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    62
Yükleniyor...