SPORCU ARKADASLARIM BAKIN Bİ?

173 boyunda 88 kiloyum. 28 kilo vermek istiyorum ama alt karnımda çok çatlak var kilo verirsem sarkar diye korkuyorum? benim gibi olup da kilo veren var mı? ayda 5 kilo p90x le ve protein ağarlıklı beslenerek verirsem genede sarkar mı ya?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• p90x bu kilo ile yapabileceğini hiç sanmıyorum. Sporcu olduğum halde o hareketleri yapamıyorum. Protein ağırlıklı ye ve evde temel hareketleri 40 dk kadar yap. 20 dk hızlı ya da 30 dk hafif tempoda yürüyüş yap. Haftanın 5 günü bu programı uygula 40 günde 10 kiloyu çok rahat verirsin. Devan edersen de hedefine ulaşırsın.

0|0
    0|0
    • bende tereddutteyım en azından ılk ay klasık yerıne lean programını mı uygulasam?

• Klasik olan iyidir, muhtemelen daha önce spor yapmadın yani hamsın, hiç olmazsa 2 hafta klasik hareketleri yap sonra diğerini yaparsın.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu isi uzun zamandir yapiyorum sarkmalar ve catlaklar ani kayiplarda olur sikilastirma hareketleride yap hic bisey olmaz

0|0
    0|0
  • p90x hiç te kolay bir programd değil, özellikle cardio zamanında mide bulantııs olursa hemen yapmayı bırak

0|0
    0|0
  • ne yapacan da baklava dilimi kaas mı yapcan bayanlarda hiç güzel gitmiyor

0|0
    0|0
    • yok o kadar degılde azcık bellı olsun

• arkadaşım kaç yaşındasın ve cinsiyetin ne?

0|0
    0|0
  • 15 kilo dan fazla verme bence

0|0
    0|0
  • sarkar tabisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sporcu değilim ama çatlaklarının oluşmaması için en iyi tavsiyeyide ben veririm galiba zayıf olduğum halde çatlaklarım var :) çatlaklarının oluşabileceği bölgeleri sürekli çimdikle elinle sık ve sürekli nemlendirici kremle kremlen ki vücudun esnesin zaten spor yapacağın için sarkıkların olmaz sıkılaşırsın yeterki aksatma :))

0|0
    0|0
    • ya ben kucukkende kıloluydum ama cok degıl en fazla 10 15 kılo fazlalıgım vardır ama 12-13 yasında karnımda falan olustu tabı o zaman ne olduguna daır fıkrım bıle yoktu sımdı yapıyorum ama dedıklerını :) coktan olan oldu..

• benimde öyleydi üstelik ben şu an 53 kiloyum ve en fazla 54 kilo olabildim anlıycağın öyle hiç kilolu olmadım ama yinede çatlaklar çıkıyor kilo alıp vermeye bağlı olarak bende bilmiyodum pek fazla doktora gitmiştim ama bundan sonrasınada dikkat etmek gerekiyor malesef sürekli kremlenmek lazım ki diğer bölümlerinde çatlamasın :D sporda yaparsan sarkma olmaz diye düşünüyorum :)

• inş :D

Yükleniyor...