Sizce her kas yapan erkek?

Evet arkadaşlar yaklaşık 7 sene body building sporunu yaptım. Fakat 2012 senesinde artık bütün apaçiler bu salonları spor amaçlı değil, kızlara güzel görünmek için gitmeye başladı ve ben de salonu bıraktım. Salonu bıraktım sporu değil! Evde tek yaşadığım için evimin büyük odasını spor salonu yaptım ve orda sporumu icra ediyorum.

Sizcede apaçilerin spor salonuna gitme nedeni kızlara iyi görünmek için mi? Yoksa vücut geliştirmek amaçlı spor mu?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Tabiiii ki spor yapayim kendim icin amaci degil de %80 oranla yazin halk plajinda 'six pack'imsi seylerimle bir iki baagyanin dikkatini cekerim amaci tasiyorlar.

0|1
    0|0
    • Beklediğim cevapların başında bu geliyodu tebrikler :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Spor şart :)

0|1
    0|0
  • Kızları etkilemek için :) ama her erkek bir değil bazıları ile tam uyumlu iken bazılarında çok itici misal incecik bir erkeğin kas yapması felaket bence :)

0|0
    0|0
  • Onlar spor için gidenler değol. Salonu bırakt8ysan crosfit dene derim çok memnun kalırsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bende seninle aynı fikirdeyim bu gözler neler gördü :) Sadece erkekler değil çoğu kızlarda altına tayt giyip üste bol t-shirt aynada fotoğraf çekinip gidiyorlar. Barzolardan bahsedersem buraya sığmaz :)

0|1
    0|0
    • Aynen öyle dostum. Bayanlar bu işin arka planında kalıyor.

• Kızlara iyi görünmek tabiki lanet apaçiler öylelerine bakan kızlarda suç zaten vücut paris kafa şırnak

0|1
    0|0
  • %90'nı kızlara iyi görünmek için gidiyor ve başaranlarıda var ben daha çok bu apaçilere değil bunlara bakan kızlara üzülüyorum :)

0|0
    0|0
  • salonları apaçiler bastı diye mi bıraktın, hadi ordan

0|1
    0|1
    • Yaran var gocundun sanırım.2007 2008den beri bu sporu yapıyorum. Ergenlikte bende kızları düşünerek başladım ancak, sonradan bu bende bir zorunluluk haline geldi. Salonu bıraktım sporu değil ;)

• anladım sporu bırakmadığını ama başka insanların oraya ne için geldiği seni neden ilgilendiriyo ve benim gocunmam ne alaka bence sen burada artislik yapmak için açtın konuyu ben gidiyorum

• Bak güzelim ben buraya artislik yapmak amaçlı açsaydım fotoğrafımı koyardım. Eğer spor yaparken bana gelip slak salak konuşup benim konstantremi bozuyosa o benim sinirimi bozar.

• ben spordan yanayım, apaçi dediklerin bile bir şekilde spora bulaşıyorsa iyi bir şey bu.. sağlıklı olmak için iyi bir adım

0|0
    0|0
  • Öyle ya da böyle...
    Bırakın yeterki birileri spor yapsın..

0|0
    0|0
  • kız için gidende var heves edip gidende ama sen salonu bırakıp iyi sporu bırakmamışsın

0|0
    0|0
    • Bu spordan çok benim için hayat felsefem oldu. Haftada 4 ya da 5 gün yapıyorum 1 gün yapmazsam insan hasta olmadan önce ne hissederse onu hissediyorum.

• bende askerden önce öyleydim tam 10 sene boks yaptım askerde bir sigaraya başladım herşeyimi bitirdi o sigara... sana başarılar dilerim sağlam çalışmışsın tebrikler...

• iyi görünmek için

0|0
    0|0
Yükleniyor...