Savunma sporları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Belli bir yaştan sonra savunma sporları öğrenilebilir mi?

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• 8 yaşından beri tekvando yapiyorum

0|0
    0|0
    • Kursa mı gittin? sonradan öğrenenler çok zorlanır mı

• Trabzon da bir kulübün sporcusuyum. öyle sezonluk yere gitmedim yani. lisanslı olarak.12 yaşında siyah kuşak oldum. sonradan öğrenenler ancak taktiksel anlamda birşeyler kazanabilirler. iyi bir altyapı için küçük yaşta bu spora başlamak gerekir. hem de küçük yaşta çocukların kasları daha taze oldukları için kolay esneyebiliyor. Ama son olarak şunu söyleyebilirim. bir iki yilda öğrendiklrrinle sokakta kendini rahat savunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 18

• Futboldan sonraki en zevkli sporlar, dövüş sporları...

www.facebook.com/video.php

1|0
    0|0
  • sporun her türlüsü iyidir belli bir yaştan sonrada öğrenilir elbet

1|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım 1 aydır ders alıyor ve anlattığı kadarıyla çok zevkliymiş ya ve keyif almalısın mutlaka

1|0
    0|0
  • heryaşta öğrenilir

1|0
    0|0
  • Öğrenilir

1|1
    0|0
  • Ogrenmenin yaşi yoktur. Sadece esneklik gerektiren hareketlerde zorlanilir ilk baslarda.

1|0
    0|0
  • türk erkek lerin milli sporu sokak kavgası
    kafa göz ne dek gelirse

1|0
    0|0
  • tabi ki bu vücut yapınla alakalı olarak değişir ama elbette sana uygun bir spor bulabilirsin.. Kendini iyi tanıman gerekir..

0|0
    0|0
  • aikido yu çok merak ediyorum öğrenmenin yaşı yok ama yaş geçtikçe dahada zorlaşıyor herhalde öğrenmek.

0|0
    0|0
  • Kafes dövüşünün şampiyonu 40 yaşında o spora başlayıp şampiyon olduysa olabilir fakat onun tek avantajı eskiden güreşci olmasıymış

0|0
    0|0
  • nerde oturuyorsun bilmiyorum ama şehrinde varsa git derim ama tekvando değil de biraz daha ağır bir spor yap amacın savunmaksa muay thai mesela. Dirsek kullanmayı öğren bayanı erkeği yok iri eklem vuruşlarının

0|0
    0|0
  • çocukluğumdan beri evde ne gelirse yaptım uçan tekme dönen tekme iç kanamalara sebeb olan vuruşlar ohooooooo

0|0
    0|0
  • Zor oluyor gerçekten ben 14ümde başlamıştım ve zorlanmıştım çocuklar için daha kolay oluyor

0|0
    0|0
    • Genellikle hep küçüklükten eğitiliyorlar zaten. Ne kadar süre devam ettin birde hangisine gitmiştin

• Kick boks yaptım 4 yıl kadar 4 yıldır da yapmıyorum

• Kick Box'a git daha rahat

0|0
    0|0
  • NE GEREK VARKİ ÇENE UCUNU DESTEKLİ GEÇİR İŞ BİTTİ FAZLASINA GEREK KALMAZ :)

0|0
    0|0
  • Çok gerekli

0|0
    0|0
  • herkeşlere tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • bende güreşçi olmak istiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0