Sevgilimle boy farkımız 10cm?

Sevgilimden 10cm uzunum boyum 1.80 kötü bir durummu sizce

0|0
13|43

En İyi Erkek Görüşü

• sevginin sorun etmiyorsa sorun olmaz gibi.

1|1
    0|0
    • Sorun ediyor malesef

• benim anlamadığım bu çocuk boy farkını daha önce biliyordu madem sorun edecekse seninle neden sevgili sorun oldu sen bunu dert ertme bence edecekse o etsin.

• Haklısın bana belli etmiyor ama bazen konu acılınca kapatıyor

Erkekler Ne Diyor 42

• kendi boyunda birisi bul diyebilir herkes
    ama ben söyle diyorum
    seviyorsa boy farki neki
    :)

0|0
    0|0
  • Sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • benim için hava hoş

0|0
    0|0
  • Niye sorun olsun, bu boy takıntısını hiç anlamam, bende kendimden 15 cm uzun kızla beraberlik yaşadım, gayet hoştu, sorun eden insan komplekslidir.

0|0
    0|0
    • En iyi cevap secerdim sen yazmadan secmiştim;)

• Hiç sorun değil, bu boy konusunda mantıklı düşünebilen, komplekssiz, kendine güveni tam bir kız görmek bile beni yeterince mutlu etti, teşekkür ederim :)

• bir erkek için hiç bir sorun yok. asıl soru su olmalı. sence bir sorun var mı? yarın birgün seninle tanışmak isteyen dalyan gibi geniş omuzlu bir cengaver cıkarsa şimdikini sümük bezi gibi bir kenara atar mısın?

sonucta kadının içgüdüleri gereği korunup kollanmak ister. görünüş itibariyle güçlü kuvvetli bir adam bu güveni sana daha faazla verir. hani m. ö 200 lü yıllarda yigidin er meydanında kılıc salladıgı bir dönemde yaşıyoruz ya, o bakımdan..

0|0
    0|0
    • Ben çok seviyorum onu cüce bile olsada korur o beni cengaver değil alayı gelse umrumda olmaz

• neden sorun olsun ki :-\ ben sevgilimden 13 cm kısayım. gayet iyiyiz burada önemli olan özgüven bence.

0|0
    0|0
    • Ne güzel mutlu olun hep

• teşekkürler bence bunu takıntı yapma ve karşındaki erkeğinde özgüvenini kırma derim. çünkü bu tarz durumlarda benim kız arkadaşım bunu takıntı yapsa ya da bunu hissetsem direk ayrılırım. fakat sağolsun bunu bbana hiç hissettirmiyor uzun oldğunu :) tabi burada erkeğin kendine olan güvenide çok önemli sakın ona bunu hissettirme derim eğer gerçekten seviyorsan bunun hiç bir önemi yok. çevreye hiç lafına sözüne bakma derim...

• Eh görünüş olarak biraz fark olur ama sorun değil sonuçta siz anlaşabiliyorsanız :)

0|0
    0|0
  • Yalan diyorum ben 171 cm im senin boyundaki ler bakmiyor

0|0
    0|0
    • Yalan diye düşündüysen yazmasaydın asık oldum boy için bırakıyımmı yuhh

• Peki bırakma sakin ol

• kım nerden bakarsa baksın normal değil. sevgilinin her duyacagı olumsuz yorum onda saplantıya donusucek
    ıcten ıce yıyodur hatta kendını

0|0
    0|0
  • Yani?

Arkadaş sanki BMW E30' a Performa Jant alıyorsun yapmayın etmeyin şunları yahu :) Çirkin dururmuş vs gibi yorumlara aldırma şekil peşinde olmayın yahu bir kerede. Sana değil bu sözüm o yazanlara. Dert etmeyin boy farkını

0|0
    0|0
    • Kapak olsun senin yorumun öyle cevaplayanlara supersin

• Abla 25 29 yazmışın sevgilinde biraz olgun olsun dert etmesin 10 yıla eşitleneceksiniz işte :p

• gayet normal

0|0
    0|0
  • seviyorsanız sorun olmazda benım boyum 1.73 1.83 bir kızla cıksam yanee vala cok kötü benim için :S
    #diyorumben^^

0|0
    0|0
  • Bak ben 182 yim hatun 165 bu benim için hiç problem değil sevgilin içinde sıkıntı yoksa yolunuza bakin gerisi boş ;)

0|0
    0|0
  • Keşke tek sorunum bu olsa ama boyum da 1.84 zaten, ufak şeylere takılmayalım sevgilinde biraz kendine gelsin.

0|0
    0|0
  • sen onu birak benle cık derin yanlış anlama on santim fark çok
    benle çıkarsan benden 2 santim yüksek olursun
    o kadarda sokakta belli olmaz

0|0
    0|0
  • Boy farkı fikrimce önemlidir.. Bir bayanın uzun olması erkekte kompleks yaratır. Sağlıklı bir ilişki olmaz..

0|0
    0|0
  • seviyorsan ne önemi var ki sorun yok.

0|0
    0|0
  • sorun olmaz knka

0|0
    0|0
  • Sevgilinin boyunu napcan

0|0
    0|0
  • kötü değil, sandalye kullanın

0|0
    0|0
  • Vay maşallah :)

0|0
    0|0
  • Ne olacak ki sanki aşk bu..

0|0
    0|0
  • Kompleks yapmaya gerek yok mutluysanız ucuz bir mevzu.

0|0
    0|0
  • yatakta boylar her daim eşit çıkıor..

0|0
    0|0
  • asdkad :D süper ya

2|1
    10|10
  • belki iyidir yani ona sarıldıgında avucalarısn :D

0|0
    0|0
  • Nee :O

0|0
    0|0
  • Erkek sorun etmiyorsan hiçbir problem yok.

0|0
    0|0
  • Ben de 170im keşke 180lik kız arkadaşım olsa :((

0|0
    0|0
  • yoo bence gayet iyi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 13

• senin 10 cm belki bizim aramızda ki fark daha fazla topukluyu giymez oldum yani daha umutsuz vakalar da var dert etme :D

0|0
    0|0
    • Senin boy kaç canım sorun etmiyormu sevgilin

• Benimki kaslı ama iri durmuyor

• seviyorsanız sıkıntı yok bence ;)

• ya niye takıyorsunuz böyle şeyleri. hey Allah'ım kötü desek ayrılıcak mısın

0|1
    0|0
    • Buraya böyle bir soruyla gelen birisi onu da yapar galiba demi?

• Soru sorup sormayacagımı siz jürı adaylarına neden sormadım tüh ne bırakması asla bırakmam seviyorum diyorum önyargıyla yaklasan birilerini sevgimi anlatacak halim yok dağılın

• soruna senin istediğin cevapları vermek zorunda değil. herkes istediği yorumu yapmakta özgür. bunları kaldıramayacaktın madem, sormasaydın. bu yüzden sen dağıl bence.

• oov :d

0|0
    0|0
  • Başkasindan size ne siz sorun etmezseniz bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Topuklu giyemezsin :D

0|0
    0|0
  • Bizim derdimiz kısa olmak sizin de uzun olmak. Hayat çok garip

0|0
    0|0