Sanki her geçen bana bakmak zorundaymış gibi hissediyorum. Sizde de oluyor mu bu?

ya neden oluyor bilmiyorum ama dışarı çıktığımda benim baktığım biri bana bakmazsa çok çirkinim diye kuruntu yapmaya başlıyorum. sizdede oluyor mu? sanki her geçen bana bakmak zorundaymış gibi hissediyorum. nasıl aşarım?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• asıl sorun şu olmalı beş parmağın beşide bir olmadıgına göre ve her insan farklı yapıya ve düşüncelere sahip olduguna göre sence başkasının seni nasıl buldugu mu önemli aynaya baktığın zaman kendini nasıl buldugun mu ? Ben senden hoşlanabilirim güzel bulurum ama bir başkasına göre tipi değilsin bakmaz seni fazla güzel bulmaz insandan insan farklılık gösterir. Aynaya baktıgında kendini güzel görüyorsan sen güzelsindir. Ayna karşısına geç ve kendinle konuş güzel oldugunu inandır. Bu yardımcı olur sana. Allah her kulunu güzel yaratmıştır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• demek ki her baktığına baktıracak kadar güzel değilsin.dikkat çekmiyorsun.alış buna.bakanlarla yetin.

0|0
    0|0
    • hayır aksine dikkat çekiyorum ama 10 kişiden biri bakmayınca başlıyorum çirkinim ben yaa demeye.

• sen neyin kafasındasın arkadaşım? karalar bağlamıyorum sadece bazı düşüncelere neden oluyor,o kadar.o yazdığın şeye cevap bile vermiyorum seviyene inmiycem

• laflara bak...neyin kafasındasın...yarağımın kafasındayım..

• aman bu seferne ne bakıyosun salak diye millete çanta vurma peşinde koşuyosunuz. güzelsen açık giyiyorsan bakarlar bunun kaçarı yok.

0|0
    0|0
  • bakanları mükafaatlandır. onlara bi kere ver. diğerleride mutlaka bakar bu kez emınım :)

1|0
    0|0
    • inan hiç komik değilsin.

• sen kimsinki senin konuşacağım ben? kaybol

• şekerim biliyorum iyi baslamadık ama. bazı seyler on yargıyı yıkmayı gerektırır. gel gör. sonrakı durum senın elınde

• o Zaman niye gizli soruyosun bu soruyu bırakta baksın millet işte...

0|0
    0|0
  • çirkin olmayı kabullen.

0|0
    0|0
    • çirkin olsaydım kabullenebilirdim ama değilim.

• sende nasıl bir ego var belli değil . herkes seni beğendi farz edip yoluna gidiceksin

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: 10 kişinin 10 u sana baksa, neden 20 kişi bakmıyor dersin herhalde.

0|0
    0|0
  • her kes mecbur değil seni beğenmeye bunu kabulenmen lazım o yada bu şekilde

0|0
    0|0
  • vay gizli, demek bu konudada problemlerin var. sorun değil zamanla geçer.

0|0
    0|0
  • nasıl birisinki kendini çirkinmi görüyorsun?

0|0
    0|0
    • çirkin görmüyorum,beğeniliyorum da ama anlattığım gibi işte

• burası iyi.

• ok

Kızlar Ne Diyor 6

• bazen benim de beğendğm bi tip bana bakmadğnda "aa bakmadı bile öküz " diyip geçtğm oluyo :D ama kuruntu yapma canım ne var bunda herks bakmk zornda değl :)

0|0
    0|0
  • Çevredeki insanlara dikkat etmezsen sorun kalmaz.İlle de herkes seni beğenmek zorunda değil.Sen de her gördüğün kişiyi beğenmiyorsundur.

0|0
    0|0
  • Bende olmuyor aksine biri bakınca sinirleniyorum dik dik bakıyorum.

0|0
    0|0
  • Etrafıma bakmiyorum ;)

0|0
    0|0
    • aman ne marjinal. eminim ki bakıyorsundur.

• Aferin başın yerde gez

• şaka yaptım ya hoşuma gidiyor bu tarz kadınları etrafına bakınmayan :)

yorumun hoşuma gitiği için takıldım saadece :)

• Herkese bakma sende.

0|0
    0|0
    • herkese zaten bakmıyorum.

• anlatamıyorsun , hadi bak.

• hadi canım hadi.

• o manyaklık bendede var

0|0
    0|0
    • öz güven eksikliği diye düşünüyorum ama. bilmiyorum..

Yükleniyor...