Kapat

Kuzey Kutbu'nu kurtarılmış bölge ilan edelim mi?

İmzanı ekle. Dünyanın en tepesinde, okyanusun dibine “Gelecek için Bir Bayrak” dikeceğiz. Ve senin adın da orada olacak. Ücretsiz üye ol. Greenpeace tarafından yapılan bir etkinlik. Üye ol ve ismin , dünyanın tepesinde dalgalansın , hemde bu dünyanın kötülere kalmıcak olduğunu ispatlayalım !

Güncellemeler:

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Videoyu da izlesin herkes.Bir gün dünya bu halde olucak.O zaman kurtarılması imkansızlaşacak.İmzamı önceden atmıştım.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• kamuoyu vicdanı geçerliliğini yitireli çok oldu keşke bizim imzamızla olsa.. bak onbinlerce insan kpss iptal diyor hükümet tın. bizler tek dünya devletinin piyonlarıyız artık bu tip şeylere itibar etmiyorum.

0|1
    0|0
    • umudunu kaybetmek kadar kötü birşey yoktur. unutma ki kaybettiğinde değil vazgeçtiğinde yenilirsin

• eski dünya düzeni - yeni dünya düzeni diyorum sadece. tamam şimdi oturduğum yerden ekranın başından istediğim kadar tık atayım videoyuda izleyim şu yaptığımın kutuplardaki hayata ne faydası olacak? ben bilsem ki benim oyumu tıkımı vicdanımı dikkate alacaklar bilsemki milyonlarca insanın bu işlemi yapması yine milyonlarca insanın ozon tabakasını delen madde kulanımlarını azaltacak para hırslarını yenidirecek adamlar tıkı atıp arkalarını dönüp ağaçları kesmeye binalar dikmeye parfümleri boca edip

• havai fişekleri patlatmaya devam edecekler.. hadi toplu eylem yapalım herkes gitsin bulduğu yere fidan diksin parfüm kullanmasın yerine kokulu doğal maddeler kullansın arabasını bırakıp toplu taşıma araçlarını kullansın hadi? somut çaba budur neo ve buna herkesin gücü vardır güçsüzlükten bahsediyorsan atacağın tıkın dünyayı değiştirebileceğinden bahsedemezsin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...