Aradığınız aşkın size göre tarifi nedir?

Nasıl bir aşk istiyorsunuz? Sizce aradığınızı neden bulamıyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Olabildiğince heyecanlı , olabildiğince eğlenceli ve olabildiğince hayattan tat alarak bir aşk yaşamak isterdim :) Her türlü zorluğa el ele gögüs gerebilecek insan yok ondan bulamıyoruz:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yalansız ve benı ben oldugum ıcın sevebılecek bırı . Neden bulamıyorsunuz kısmına gelınce ınsanlar artık yalan söylemeden yaşayamayacak hale geldi bu yüzden olabilir diyeceksın kı sen hıc yalan soylemedınmı bir çok kez defalarca ama ben konusdugum hıc bır kıza yanı bugune kadar 2 kısıyle konusdum 1 tek kelıme yalan konusmadım cunku ciddi düşünen biriyim bu tarz konuları yerı geldı aıleme yalan söyledım arkadaslarıma söyledım ama sevgılım dedıgım ınsana asla yalan söylemedım karsımdakınınde böyle olmasını ısterım öyle bırını bulurmuyum peeh :D

0|0
    0|0
  • zengin bi hatunun bana aşık olmasını bekliyorum, bence para herşeydir.bunun için ne yapıyorsun demeyin ; ayda bir mutlaka elit bir mekana gidip param bitene kadar çay içiyorum ve etraftaki hatunları kesiyorum.inanmak başarmanın yarısıdır falan ://

0|0
    0|0
  • Aşk onu aramadığında, hazırlıksız yakalıyor seni :/

0|0
    0|0
  • Bana sonuna kadar değer verecek, güvenilir ve etkileyici bir aşk isterdim ama nerede kim kaybetmiş ki biz bulalım.

0|0
    0|0
  • sadakat,hoşgörü ve zorluklara birlikte göğüs germe gibi şeyler daha iyi (benim için 30 yaşından sonra olursa daha iyi )

0|0
    0|0
  • Sevmek acı çekmektir, sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yalnız sevilmenin hiçbir zevki yoktur.

0|0
    0|0
    • Tamam sen haklı ol :) Ben doğrularımla yaşarım :) Bol şans...

• Senin doğruların olarak kabul ettiğin şeyler..Benimde doğrularım bunu anlatmaya çalıştım sadece.İstemeden kırdımsa da herşeye rağmen özür dilerim.

• onun acısını yaşamamak için onunla beraber öleceğim bir aşk istiyorum..

0|0
    0|0
  • Tarif edemediğim bir aşk istiyorum :(

0|0
    0|0
  • Sadakat

sevgi

saygı

fedakarlık

dolu bir aşk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yalansız bir aşk. Sonuna kadar güvenebileceğim biri,anlayışlı,gercekten bana değer veren,dikkat çekmek için yalan söylemeyen,adam gibi adam bulursam evlenicem.Aradağımı bulamıyorum çünkü denk gelmiyo :D biliyorum oralarda biyerlerde var istediğim gibi bir aşk ama nerdeee?

0|0
    0|0
    • Yoooooooooooooook yafru yok olsa keşke :(

• keşke bu şarkıya anlam katan biri olsa hayatımda .. bulursam valla peşini bırakmam :D

• Bende :D

• Aşk aramadım hiç belkide ondandır. Arkadaş ararım genelde anlaşabileceğim beynimin rahat edeceği uyum sağlayabileceğim biri.Neden yok aynı yerde yaşamıyoruz demekki.

0|0
    0|0
  • neden bulamıyorum..çünki genelde tanışdığım erkekkler hemen evlenmek istiyor ben evlenmek istemiyorum..gezelim eğlenelim istiyorum..ama erkekler evlenme derdinde..sonumuz bu sebepden ayrılık oluyor..aradığım aşk çılgınca cesur yaşanmalı..sıkmadan..ama çok severek..çok değer vererek olmalı..saygılı ve sınırsız olmalı.

0|0
    0|0
  • aşk bir piyangodur..bu ihtimali düşünmek lazım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...