Sıkıaşmam lazım?

Ben çok hızlı kilo verdim sikilasmam lazim ama 2 yıldır evde yatistayim kolumu kaldirsam inanilmaz agriyor o derece hamlanmisim spor yaptigim ilk gun sanirim 1 hafta kalkamam yerinden.
Kas gevsetici içemiyorum nasil yapicam ya akil verin

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• spora birden asılma ivmeli bir şekilde arttır.
    misal olarak bu gün 5 mekik çek bir sonraki gün 6 bir sonraki gün 7. Bu şekilde 2 hafta devam et otomatik olarak alışırsın. Sporun ilk 2 haftasıdır zor olan. insanın üzerindeki ataleti ve hamlığı atması gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hap neden içemiyorsun merak ettim

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=ATf3mnJQ8g0 kemal sunal a yapılanı izle kanka en güzel yöntem :D

0|0
    0|0
  • hamlık olayına takılma, hayatın boyunca spor yapacağını düşünerek fazla yüklenmeden yavaş yavaş artır egzersiz programını

0|0
    0|0
  • hamlık var üzerinde on beş dakikalık hafif kardio egzersizlerle başla takip et akıl vereyim gerçekten

0|0
    0|0
  • spor sonrası kullanılan bir yağ var kas ağrılarını engelliyor vücudun alışana kadar onu kullanabilirsin ismini hatırlayamadım ama burdan yazarım istersen öğrenip

0|0
    0|0
  • Hafif hafif spora başla fitness tavsiyemdir

0|0
    0|0
  • Bayanlar icin sikislasmam icin en iyi yol platestir. Ilk herkes hamlar ama ertesi gun bu acilari bir yana birakip devam edersen faydasini kisa zamanda gorebilirsin.

0|0
    0|0
  • ipli plates / yüzme kas gevşeticiye gerek yok sıcak banyo yeterli

0|0
    0|0
  • spor yapmaya devam et, zaten kas gevşeltici içip spor yapmanın bir anlamı yok ya :d

0|0
    0|0
  • çalış senin de olsun

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş yap
    bir müddet ağrıların olacak illaki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yuruyus yapmakla basla

3-4 gun 20 dk yuruyus sonra bunu 30 dkya cıkar sonra 40 derken 1 saatle tempolu yuruyuse basla zaten hamlıgın gecer ve ıostedıgın gercek spora baslayabılırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...