SNAJDER vs Veli KAVLAK... buyrun... ANKET VİDEO?

Snajderin Fener e attığı gol mü? Veli nin Partizan a attığı Gol mü? Hangisi daha önem taşıyor sizce? Ve 4. yıldız mı? Ülke puanı için galibiyet almak avrupada bir yerlere gelebilmek için mi?

(Not GS süper takımlarla maç yapıyo BJK ye nazaran evet ama Prandellinin 4. yıldız için çabamız avrupayı önemsemiyoruz demesi kadar gerzeklik olamaz üzgünüz deyip köşeye çekilseydi bari...) VELİ http://www.youtube.com/watch?v=fYCY6baT7Zc Snajder http://www.youtube.com/watch?v=fwf3zeEAGsc

• Snajder + 4. yıldız
    71% (5)42% (8)50% (13)Oy Ver
  • Veli + Ülke Puanı
    29% (2)58% (11)50% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Snajder değil o Sneijder. Dünya yıldızını Veli Kavlak gibi bir oyuncuyla kıyaslıyosun helal:)

0|0
    0|0
    • Kiyas değil gol güzelliği ben hangi futbolcu süper demedim ki ve hangi gol anlamli dedim sneijder dortmund a atsaymis fuzesini de buyuklugunu gorseydik...

• velinin golünün linki açılmıyor. Uefa kaldırmış yazıyor bende

• Veli kavlak Partizan gol yaz google ye görürsün

En İyi Erkek Görüşü

• Gslilere sorarsan bizim misyonumuz önce avrupa da başarı derler ama simdi çoğu 4. Yıldıza odaklanmis

0|1
    0|0
    • TR de yıldız olsan noolur abi? DÜNYA ya açılmak lazım ;) onlar şimdi MINDAR diyorlar :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Önce Lamela'nın golünü izle sonra bunlarda gol mü ya dersin

0|0
    0|0
  • Sneijderi dogru yaz Prandelli mal tabi ki Sneijder+4. yıldız

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• snajderin golü daha güzel, puanı getiren gol velinin olsaydı daha önemli tabiki
    ve sizin biliç iniz var.. bizim bir sürü piçimiz. (gsliyim)

0|4
    0|2
    • Böyle yorumları duymak GS lilerden çok iyi yaa... Kabullenmek büyüklüktür helal olsun sana ;)

• Aziz yıldırım mı? :O adam mı nan o :@ :D

• Besiktas iyi gidiyoya baya sesiniz cikmaya basladi hayirlisi :) solemim diyorumda kirk yilda bir avrupaya gidiyosunuz oda uefa yani takimlar ortada hala ole bole erken gaza gelmeyin evet cok iyi oynuyo besiktas ama en kotugunumuz ise inadina galatasaray!

0|1
    0|2
    • napalım 40 yılda 1 şahlanıyoz idare et ;) :)) Ama dikkatini çekerim biz o arsenali salaklığımıza elimizden kaçırsdık siz 4 tane yediniz kötüsünüz kabul et + Prandelli gibi ve G. Saray gibi bir camianın hocasının bizim hedefimiz büyük 4. yıldızı takmak çok salakça bişey sussun özür dilesin ADAM sanalım demi? ;)

• ;) kabullenmek erdemliktir TEBRİK ederim gerçek G. Saraylı ;)

• Takımlar ortada diyorsun da tottenham feyenord arsenal gibi takımlar anderletchten kotu mu

• Sneijder in Juventusa attığı gol

0|2
    0|3
  • Biri mahalle takımına gol atmis biride ezeli rakibe :D gerçi fenerinde mahalle takimindan farki yok. Sneijder tabiki

0|0
    0|0
  • Yaprak vuruşu golü velinin tabi sadece ronaldo ait o gol.

0|1
    0|0
  • Veli kavlak ve ülke puanı daha değerli benim için üstelik ben BEŞİKTAŞlıyım :)

0|2
    0|1
    • ;) :)) BJK liyim diye değil G. Saraylı olsan yine ülke puanı demelisin ;)

• Anlaştıysanız ben çıkıyorum :)

• hayır senin cevabının altına yazmış sende yanlış anlıycan ondan şeettim ;) çık çık ;) :))

• Galatasaray 4. Yıldız olayını yanlış anlamış her maç 4 gol yemeye gerek yok yani ahsjsdksk biz iyi gün taraftarıyız onlar gibi 50. Dakikada maçtan çıkıp gitmeyiz şerefli takımı kimseden para dilenmeyiz biz Beşiktaşklıyız.

0|1
    0|1
    • ama taçlandırmalılar 4 sene üst üste şampiyonluk 4. yıldız 4 4 4 4 gidiyo işte :D full + fulll 4 olmalı :D

• boşver sen onu bunu ;) ALLAH büyük... ;)

• Aynen öyle

• Snajder

0|0
    0|0
  • Madem dertleri 4. Yıldızı takmak o zaman niye avrupa kupalarına gidiyorlar

0|1
    0|1
  • Snajder + 4. yıldız

0|0
    0|3
  • snejder show

0|0
    0|0
  • Kiyaslamaya bak ya hangi gol daha guzel e gelince sniejder ilk önce dogru yaz... galatasaray avrupada her sene bir seyler yapti daha bu sene yok hatirlayin bjk nin 8 gol yiyip tarihe gectigini fenerin 0 puanla geri dondugunu, trabzonsporlu bir futbolcu bozuntusuda gs ye laf capmis sözde l*n sizin capiniz ne anlamiyorum

0|0
    0|1
    • Biz G. S nin geçmişine laf yapmıyoruz sadece ve sadece G. Saray T. direktörü Prandelli bozuntusunun 4. yıldız için mücadele veriyoruz lafı sus bari üzgünüz de özür dileriz de ADAM sansınlar... (Neden gizlendin ki Lütfen gizlenecek bişey yok kardeşim :)

• Salak yaaa... Arkadaş GS nin de BJK nin de mk. yaa niye bu hakaretler? Şampiyon sakin ol...

• Federayon baskani size para hibe eden eski baskaniz degilme karagargalar * o varken bile bir skim yapamiyorsunuz eziktas 0 lvrpll 8 vay * tarih yazdiniz

Yükleniyor...