Gününüzü enerji kaybına uğramadan nasıl geçirirsiniz?

Özellikle oruçluyken saat 15 ten sonra yavaş yavaş içimin bayıldığını hissediyorum. Size de aynı şey oluyor mu? Bunun önüne geçilebilinir mi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• sabah 6 da yatıp öğlen 3de kalkıyorum saat 18.30a kadar bir problem yok ama o saatten sonra hem sigara hem susuzluk ve midemin bayıldıgını hissediyorum 1 saat sonra o da geçiyor ve 1 saat sonra iftar vakti :))) 3 den sabah 6 ya kadar ya pcdeym ya da sahura kadar dışarda arkadaşlarlayım enerji harcamıyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• cevap: fotosentez...mayonuzu giyinip balkonda güneşlenin böylece ihtiyacınız olan enerjiyi...aman allahım ne diyorum ben...

zabahınan galgınca ballı ekmek inen gaymağı yidin mi birşiycik olmaz (mı acaba)

0|0
    0|0
  • Uyumanın dışında TV izlemek, kitap okumak, film seyretmek gibi şeyleri deneyebilirsin. Vücudunu değil de beynini çalıştırdığın tüm aktivitelerde enerji yakımın daha az olur.

0|0
    0|0
  • Yok böyle bir şansımız .Enerji yenilenebildiği sürece geri alınabilir bu da yeme içme olayıyla mümkün oysa oruçta bunun önü kesiliyor buda sabret ve dayan demekten başka çözüm sunmuyor .Allah kabul etsin

0|0
    0|0
  • başıma gelmedi ama şekerine bir baktırsan iyi olur. Sahurda bir iki şişe maden suyu iç

0|0
    0|0
  • sanırım bunun imkanı yok çünkü ne yersen ye 16 saat aç kalan birinde enerji kaybı olur tabiki

0|0
    0|0
  • ben oruç tutmazken içim bayılıyor,yorgunum,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 0|1
    0|0
  • sahura kadar durup saat 2 ye 3 e kadar uyu sonra namaz yemek falan geçer hemen zaman..

0|0
    0|0
  • hiç kötü şeyler düşünme

mesela açlığı yorgunluğu susuzluğu falan

aklına geldiği anda başka şeylere konsantre ol

bu şekilde baygınlığın üstesinden gelebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...