Seni anlamıyorum GALATASARAY!?

Neden avrupada bu kadar kötü durumdayız. mükemmel bir takımı averaj takımı yaptılar.

Güncellemeler:
Adam olamayan. herkez mükemmeli arzuladığı ve öyle gördüğü şey'e ilgi duydugu için herkezin mükemmeli ayrı olabilir.
İlgi göstermezsiniz. hiç olduğunuzu inandırırsınız sonra biz cevap vermediğimizde neredesin sen ananın a... Ben l*n istedin böyle olmamızı ne yokluğunuz ne varlığınız çekiliyor be.. çok zor sanat kadınlar şeytanın akıl edemeyeceği fikirler var. kimilerinde

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece avrupada değil ligde de kötüyüz. Bir grup ruhsuzla oynuyoruz.

0|1
    0|0
    • Öyle degil bence çünkü tesislerde olsun sahamızda olsun. oyuncularımız olsun iyiler ya iyiler ya da iyiler. :-)

• Neden mi? Başımızda Prandelli var çünkü. Adam yenilginin ardından hedefimiz lig diyo. Olcan, Bruma ve Veyseli sırf lig maçı için dinlendiriyo. Daha neden diye sormaya gerek yok. O adam gitmedikçe Galatasaray toparlanmaz

0|0
    0|0
    • Hedefimiz lig demesinin sebebi 4. yıldız ama iki kulvardada ilerlemeliydik beklenti buydu çünkü italya milli takımı teknik direktörüydü.

• 4. yıldız biliyorum ama bu kadar basit feğil. Bizim için sadece 4. yıldız önemli değil. Gitmeli gitsin bir an önce

• Anlamaya calisma

0|0
    0|0
    • Anlamaya calısmıyorum sadece takımımı destekliyorum. Yensede yenilsede aşkımız armaya

Erkekler Ne Diyor 3

• Hangi takim mükemmel :D

0|0
    0|0
  • yazık oldu gs'ye

0|0
    0|0
  • Berbatız yine

0|0
    0|0
Yükleniyor...