Hafta sonuna iddaa oynayacak olanlar varmı?

Hafta sonuna varsa ve nasıl oyun sistemiyle oynarsınız? Yani üst olur yanında maç sonucu olur. Hangi oyun sistemini seçersiniz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hem günah hemde benim kuponlar tutmuyor be abi.
    Oynama bence parası bereketsiz oluyor hemde başına başka iş geliyor.
    Ama illa ki oynayacaksan ilk yarı 0 ver güçlü takımların maçlarında.
    Ve kupondaşa gir orada milyarlık kupon yapanlar var hep tuturan onların oynadığını oyna.
    Ben hep tek golle yatırdım. Üst üste tek golle yatınca tövbe dedim :D

0|1
    0|0
    • Herkesin günahı kendinedir.. Çok mu günah az mı günah hiç mi günah değil hep mi günah.. Bırakta allah karar versin.. Oynadığım ücret 2tl o da ara sıra oynarım.. hafta sonları.. Sigara yok alkol yok gezme yok.. Yani 2tl oynadım çok mu? :)

• Çok mu az mı bilmem valla :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Direk ms oyna gitsin bu hafta çok iyi maçlar var. Arsenal ms2 barça ms1 bursa ms2 mesela

0|0
    0|0
    • Teşekkür ettim :) Genel de daha çok golvar yanlarına 7+ ve ilkyarı maçsonucu oynarım :)

• Maçına göre herşey oynanır :)

• Evet, bunda katılıyorum sana :)

Erkekler Ne Diyor 3

• oynamıyorum dostum.

0|1
    0|0
  • Genelde 5 maça sistem 4-5(6TL) oynuyorum.. Para tutturursam 5 maça sistem 3-4-5(16TL) ya da 6 maça sistem 4-5-6(22TL) oynuyorum.

0|0
    0|0
    • Kendine göre uygunu oynuyorsun iyi. Fakat sistem olayını hiç sevmiyorum :) oynadıklarım şunlar: maç sonucu ilkyarı sonucu üst golvar 7+ ilkyarı/maçsonucu ve çifte şans.. bunları tercih ederek oynarım.. diğer türlü hiç oynamıyorum..

• yok be üstat

0|0
    0|0
Yükleniyor...