Yurtdışında bütün gençler neredeyse hepsi iyi bir vücut sahibi. Kas yığını değiller ama atletikler, bu nasıl oluyor?

Facebook'ta ABD'den veya dünyanın çeşitli ülkelerinden sosyal yaşam ile ilgili videoları çekip yüklüyorlar, dikkatimi bir şey çekti. Bütün gençler neredeyse hepsi iyi bir vücut sahibi. Kas yığını değiller ama atletikler, mesela hepsinde karın kasları falan net görünüyor. Bu nasıl oluyor ya? Ülkelerin yaşam biçimleri ile mi yorumlamak lazım bunu? Oradaki insanlar sabah kalktıkları zaman puaça börek hiç canları çekip yemiyorlar mı? Anneleri akşam eve geldiğinde çay yanında kek vermiyor mu? Biz aylarca spor yapıyoruz. 1 hafta bıraktığımız zaman hemen kilo alabiliyoruz. Bunun sebebi nedir arkadaş? Tüm önmürümz boyunca da fit olalım diye dünyevi tatlardan mahrum mu kalacağız? Onlar öyle mi yaşıyorlar? Bir de spor yapmak için en uygun zaman dilimi günün hangi vakitleri? Çalışan bir insan nasıl spora vakit ayırmalı? Ben masa başı çalışıyorum akşam iş çıkışı otobüs bekle, bin eve git, yemek ye derken zaten saat 21 oluyor. Sonra da bir uyku geliyor :) Kıçımı kaldıramıyorum afedersin. Nasıl olcek bu işler?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• domuz yiyolar

0|0
    0|0
  • Displinli spor yapmak ve domuz eti yemekmis

0|0
    0|0
Yükleniyor...