Ona bir çılgınlık yaparak sevdiğimi göstermek istiyorum, fikirlerinizi paylaşır mısınız?

herkeze iyi geceler. öncelikle ilgilendiğiniz için canı gönülden teşekkür ederim.

Ben bi kıza aşık oldum. gerçekten bağlandım ona.tam kafa dengim güzel yada çirkin olması umrumda bile değil. ona bi çılgınlık yaparak onu sevdiğimi göstermek istiyorum. öyle basit bi şekilde

değil tabi. Örnek verirsem bi video vardı.bi çocuk tam 14 ülkeyi gezip yabancılara türkçe sözler söyletiyordu bahsettiğim şey bunun gibi. ama aynısını yapmak istemiyorum gerçi 14 ülkeyede gidemem. ama bir ay sonra alanyaya gidicem orda epey turist var. ama dediğim gibi farklı bişey arıyorum. biz motorcular deli akıllı oluruz lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın. şimdiden konuyu okuma nezaketi gösteren herkese teşekkür ederim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel düşünmüşsün ama ben aksini düşünüyorum yani şahsen bırıne cılgınlık su bu bunlar gereksız gıbı gelıyor Sevıyorsan delikanlı gibi git söyle Show yapmaya gerek yok bence

yanlıs anlama benım fıkrım bu yonde fıkrınede saygım var .

0|0
    0|0
    • ilgilendiğin için çok saol. kız benden iraz olgun. o da bana açık bırakıyor ama konuşmalarından anlıyorum ki seviyorsan göster söylemek yetmez demek istiyor. bende onu gerçekten seviyorum bi çılgınlık yapmak onun için değer dostum

• anlıyorum cok sevıyorsun galiba :)

Kızlar Ne Diyor 1

• bir video vardı. örnek olarak isim veriyorum. Arda ve ezgi.. Bir sürü insan "ezgi, arda seni çok seviyor!" diyorlardı. Buna benzer bir şey yapabilirsin :D Hemde yabancılara yaptırısan çok tatlı olur! :D sonunda da kendini çeker "gördünmü ezgi, arda seni çok seviyo" falan dersen çok hoş olur bence <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeşim ben de platonik aşıktım kızla tanışmıyoz bile kızın hakkında herşeyi öğrendim

ve benim büyük süprizim hiç tanımadığım kıza bi nissan micra aldım özel plaka yaptırdım meltem diye yazdırdım plakaya kapılara falan stikerlar meltem arabayı hediye paket gibi kurdeleledim üniversite aynı kampüsteyiz arabayı getirdim önüne indim arabadan kız bakıyo :d masasına oturdum insanın aşık olduğu bir ömrümü paylaşabileceği insana hediye alması suçmu dedim :D anahtarı masaya koydum arkadaşlarıda vardı masada hiç kimse beni tanımıyo tabi kızla 1 sene oldu birbirimize deli gibi aşığız kız böle bişi yapmana gerek yoktu dedi ben zaten hep seni kesiyodum dedi :d böle işte bende araba hastasıyımda sen anlarsın motorcuymussun biz de biraz hız makas hastalığı oluyo napak : d sen de bi honda cbr 250 r falan al :d kanki

0|0
    0|0
    • o da motorcu zaten :) ama öyle hediye almak istemiyorum çılgın bişey olsun :D

• O video viral reklamdı.Thy reklamı yani.Her neyse,kızlar sever böyle şeyleri.Ancak Alanya'da rus turist bacılarımıza dedirttiğin seni seviyorum tarzı cümleler ters tepebilir.

0|0
    0|0
    • o videonun aynısı yapmak istemiyorum zaten onu örnek verdim onun gibi çılgın bişey olsun istiyorum çok saol cevap için

• Başımıza ne geliyosa sizin gibi elemanlar yüzünden geliyor.. Çıtayı yükseltmeyin la.. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...