Böyle bir arkadaşınız var mı?

arkadaşımın birisini sevemiyorum ne yapsam da ama o bizimle hep. Bide hoşlanmadıgım halleri var durduk yere sinirlenen bir yere giderken zorla gelmemizi isteyen ve en çok canımı sıkan örnegin kek alıyorum bana da al diyor yemek yemeye gidiyorum okul kantinine gelip yarısından çoğunu yiyor çay ısmarlatmaya çalışıyor fotokopi olursa eli cebine girmiyor hiççç. Ya arkadaş tamam ama belli bi şeyden sonra insanı sıkıyor. Beraber gezmeye çıkıyoruz yemek istemiyorum diyor biz bişey alırken sonra başlıyor aldıklarımızdan yemeye ki durdurasın.

ben mi çok kötüyüm bu konuda? aslında paylaşmayı çok severm ama sinir oluyorum sevmediğim içn mi nasıl uzaklaştırcam bu insanı kendimden?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 kelime- s*ktir git (y)

1|0
    0|0
  • Üç çeşit arkadaş vardır.

Birincisi ekmek gibidir.

hergün onu ararsın.

İkincisi ilaç gibidir.

lazım olduğunda ararsın.

Üçüncüsü mikrop gibidir.

o seni arayıp bulur. :D

0|1
    0|0
    • kırmak da istemiyorum niye hep benden geçiniyorsun nasıl denir bilmiyorum:((

• sev onu sev başını okşa yanaklarını mıncıkla

1|0
    0|0
  • kurtul ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır canım çok haklısın resmen alışkanlık olmuş kullanıyo milleti çok kurnaz geçiniyo onlar uçasım gelir öyle tiplere o.O

1|0
    0|0
  • Haklısın valla üstünüzden geçiniyor galiba.

1|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorsan söyle bu şekilde davranman hoşuma gitmiyor kendime seni yakın bulmuyorum lütfen benimle samimi olma de

1|0
    0|0
Yükleniyor...