Sarışın mavi gözlüyüm ve tanımayanlar hakkımda ileri geri yorumlar yapıyorlar. Nedir bu önyargı?

Arkadaslar ben sarısın mavi gözlüyüm ...

cok ciddiyim sizde ciddi olursanız sevinirim.

arkadaslar ben sarısın mavi gözlüyüm saclarım sarı boya değil gözlerimde lacivert gibi bi mavi. boyum kısa 160 falan saclarım belime kadar.(şimdi eego falan diyceksiniz alakası yok ) dar kot giyinmeyi felan cok seviyorum surekli dar kot giyiniyorum sporcu atleti felan. bu tarza özellikle sarışınlara kasar gözüyle bakıyorlar.banada oylr yoldan geciyorum oro... falan diyorlar tanımayanlar hakkımda ileri geri yorum yapıyor kasar gibi gercekten bu durumdan artık cok rahatsız olmaya basladım simdiye kadar 1 kisiyle bile cıkmadım. nedir bu ön yargı sac rengiyle ne alakası var sizin bu konuyla ilgili düşünceleriniz nedir sarı sac öylemi gösteriyor,

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Asla hiçbir insanı dış görünüşüyle yargılamam. İffetli bir kadına namussuz diye iftira atmak 7 büyük günahtan bir tanesidir. Tövbeler olsun.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• birincisi en büyük hata sende eğerki birebir böyle hakarete maruz kaldıysan ve sen o kişiyi direkt mahkemyye veremzsen diğerleride gelir derki hee şu kişi şunu söyledi bir şey yapmadı demekki dedikleri kadar varmış sen bir kaç kişinin canını yakmadan devam edersenin senin canını çok yakarlar

babamın dediği bir söz var eğer bir kişi sana bir kötü söz söyleidğinde karşılığı yumruk olmazsa

birkişi yumruk atıp karşılığı bıçak olmazsa birisi sana bıçak sallayıp sen silahla karşılık vermezsen yarın öbürsü gün bütün hepsini sana karşı yapar ben zarar göreceğime karşı taraf görsün

0|0
    0|0
  • yok ne alakası var aksine sarısaç çok dikkat çekici olabilir ama dışardan görünüşü farklı ama bizim milletin kafa yapısı farklı olunca durumda farklılık kazanıyor

1|0
    0|0
  • kedi ulaşamadığı ciğere mundar der yapacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • Sarışın mavi gözlü olanlara neden bu şekilde yaklaşıyorlar bende bu tarz biri olarak bu konudan rahatsızım gibi bir cümle kursan ego ile uzaktan yakından alakası yok derdim ama bu soru tamamen ego ile alakalı. Aslında sana yavşayabilirdim çünkü en beğendiğim kadın tipidir sarışın mavi göz ama naptım ben yine doğruları konuştum. Gelelim konuna. İnsanların sadece bu konuyla ilgili değil bir çok konuyla ilgili ön yargısı mevcut bu da sadece bunlardan bir tanesi. Bu ön yargıları yıkmak neredeyse imkansız. Hepimiz önyargılı yaklaşmışızdır birilerine karşı zamanında. Keşke önyargılar hiç olmasa ama var. Bizde bu önyargıları bilerek ona göre yaşamalıyız. Sağlıcakla kal.

1|0
    0|0
    • eger bu bi ego olsaydı gizli sormazdım , bu tarzın o sekilde algılanıp algılanmadıgını sordugum için tarıf ettim. sağol yinede.

• bende alen delonum ortaam

0|0
    1|0
  • Allah kahretsin çok mu güzelsin ne

1|0
    0|0
  • görürsem öyle düşünmem rahat oL :)

1|0
    0|0
  • Benim ideal tipim sarışın mavi gözlüydü:) Ölçüleri de uygun tabi) Giyimine dikkat et...

1|0
    0|0
  • bi caps görseydik iyi olurdu :/

0|0
    0|0
  • çok fazla ciddi kelimesini kullanmışsın ama ciddi bulmadım seni

0|0
    1|0
  • oha lan nerde yaşıosn sen yolda yürürken nası ors diolar yuh brrsstt hooowww

1|1
    0|0
  • yaşadığın çevre ile alakalı.ne yazık ki bu tarz semtlerden bir sürü var.kurtul oradan yeni ev yeni iş yeni çevre,yeni arkadaşlar.hayatını yaşa.

0|0
    0|0
  • ben de öyleyim, sevişelim

0|0
    0|0
  • kendin gibi ol gerisini düşünme. nasip kısmet yaa

0|0
    0|0
  • Link versen yorum yapardık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ya canım hani bu ruslar falan hep sarışın ya ordan çıkmış bbi makara bu takma eer söleyen kızsa bilki kıskanıodr kendi yapamadığı için snn bi bedel ödemen grektiğini dşünüodr erkekse...

onların ne düşündüğünü hiç umursama çünkü sna bunu diyenler inan hareket eden herşeye laf atıodr

1|0
    0|0
  • konudan cok kendini anlatmissin ama neyse takma o abazalari

0|0
    1|0
  • nerde yaşıyosun

1|0
    0|0
  • havan batsın şekerrrr.

0|0
    1|0
  • benimkilerde kahve rengi ama yakından bakırsan çok anlamlı baktığımı görceksen.cidden ego falan yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • hep o sporcu atleti yüzünden

0|0
    0|0
Yükleniyor...