BEŞİKTAŞ-partizan maçı ne olur sizce arkadaslar?(:?

Bence BEŞİKTAŞ♥♥♥ alır sizce kim alir arkadaslar?

Güncellemeler:
Gol ulannnnnnn golllllllllll Veli♥♥♥ adamsin kocum benim helal ulan helal :)))
Demba ba ♥♥♥♥ askim yaa golunu yerimmmm

0|0
516

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Yenmeyi umuyordum ama fark ballı börek oldu.

2|0
    0|0
  • Beşiktaşlı değilim ama beşiktaş kazansın :)

1|1
    0|0
  • Maşallah deyin ulan :)

0|0
    0|0
  • Demba Baaaaa :)

1|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ!!!

1|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın yenmesini istiyorum ama içimdeki ses 3-1 Partizan aalır diyor , hayırlısı bakalım

1|0
    0|2
  • 4-0 :)

1|0
    0|0
  • fark olur inş 2-0 girdik devreye ama sıkı tutmak lazım bjk alışkın değil fark atmaya rehavet başlamaz inş :))

0|0
    0|0
  • renkliler dağılsın mı ne :-)) Maşallah

0|0
    0|0
  • attık bitti :D

0|0
    0|0
  • Fener bahçe geçensene beşiktası yendimi ne yaptı öule bir mevzu vardı

0|0
    0|0
  • @yıldızdövemelikız bildi valla yine :)))

0|0
    0|0
  • Bağırın ulan en büyük Beşiktaş diye

0|0
    0|0
  • Takımımla gurur duyuyorum herzaman. Cocuklar oynarken ruhlarını ortaya koyuyolar.

0|0
    0|0
  • 3. sınıf dünya ülkelerini yenip zevk alan ezik bjkli sendromu var sende...

0|0
    1|0
    • 6s li eziklerden biri daha yorum yaptı :) Her önüne gelen takımdan 4 gol yiyerek kevgire döndünüz.. Dua edin rakip takımlar acıyor size, yoksa aman Allahım :)

• birincisi galatasaraylı değilim gerizekalı ikincisi laf ettiğin galatasaray son iki sezonda şampiyonlar liginde hayal edemeyceğiniz yerlere geldi,,, futboldan anlayan herkes bilir ki (sen üstüne alınma) Türkiyeyi avrupada en iyi temsil eden takım Galatasaraydır.. üçüncüsü galatasarayı son 8 maçtır yenemiyosunuz siz en son yendiğinizde portakalda vitamindin koçum sen ,,, daha istersen sıraliyim embesil

• liverpolldan yediğiniz 8 golü hatırlamıyosun heralde sinan engin ağlıcaktı basın toplantısı yaparken o günleri ne çabuk unuttun,,, galatasaray dortmunta yenildi biz partizanı yendik biz gs den daha iyiyiz diyecek kadar sığ bir futbol görüşüne sahip bir adamsın o yüzden uzatmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum,,, ha illaki kıyas yapacaksan sayısal değerlere bak istatistiklere bak bir gsli olmayarak rahatlıkla söylüyorum ki Türkiyede şu an 2 büyük takım var biri galatasaray biri fenerbahçedir,,, beşiktaş bu yarışta hem avrupa olsun hem lig olsun çok geridedir ,,,6 senede bir şampiyon yapma alışkanlığı var tffnin sizi o yüzde belki bu sene olursunuz,,

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...