Yakın çevrenizde fal baktıran biri var mı?

Hiç fal baktırdınız mı ya da yakın çevrenizde fal baktıran biri var mı? Mesela bir arkadaşım anlatmıştı bunu bana. Bir aile dostu tanıdığı birine fal baktırıyor. Kadının dediği de çıkıyor dediği zamanda. Ama bu bir kerelik bir şey değil. Zaten kadının bu yeteneğini biliniyormuş çevresi tarafından da. Bu kadın arkadaşımın falına da bakmış. Bu kadın arkadaşımı hiç tanımamasına rağmen hakkındaki her şeyi bilmiş. Onun hakkında da geleceği adına bir şeyler söylemiş. Olacak mı acaba diye o zamanın gelmesini bekliyor o da. Siz de böyle bir olaya tanık oldunuz mu hiç? Bana pek mantıklı gelmiyor aslında. Belki geçmiş bilinebilir yaşanmıştır sonuçta ama gelecek hakkında yorum yapmak ne kadar doğru sizce?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• kuranda fal büyü yasak dendiğine göre böyle şeylerin var olduguna inanıyorum.

buraya ünlü kişiler geliyordu o da teyzmın calıstıgı ofiste bulent ersoyun falına bakan kadın geldi.

elimi tuttu ve sadece alnıma bakarak her şeyi sap sap söyledi.o dkdan snra cok korkmamın yanında inandım su fal işine.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah'a inanıyor ve kıyametin hak olduğuna inanıyorsanız bir ayetle keserim.

"Ey iman edenler! (Aklı örten) içki (ve benzeri şeyler), kumar, dikili taşlar ve fal okları ancak, şeytan işi birer pisliktir Onlardan kaçının ki kurtuluşa eresiniz"

MÂİDE - 90

0|0
    0|0
    • Şimdi 2 bira kafa açıyor diye bir bilimsel araştırma gördüm ben. 2 bira aklı örtmüyor aksine açıyor. İçsek sorun olur mu?

• Marihuana da beyni daha hızlı çalıştırıyor. Bunlara yakınlaşmalı mı uzak mı durmalı şimdi kurtuluş için.

• Madem kişilerin geleceğini biliyor, kendi geleceğini bilsin, bu doğrultuda hayatına yön versin ve falcılıkla uğraşacağına paraya para demesin... İnsanların fallarına bakıp para kapmak için elli takla atıyorlar...

0|0
    0|0
  • fala inanma falsızda kalma ddemişler aynen gecmıs bı sekılde bılınır ama gelecgı kımse bılemez

0|0
    0|0
  • hayır inanmam arada bi kahve içince hısım akraba bakar ama yinede inanmam fala inanmam falsızda kalırım yokluğunu hissetmem.

0|0
    0|0
  • inanmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ya işte eğlencesine baktrlır da çok fazla inanmamak lazm

0|0
    0|0
  • ya fala asla inanmam çok baktırdım oda kadın çok ısrar ediyodu inanmak ve onun olmasını beklemek çok saçma hemde günah n eolacağı birtek allah bilir eğer öylesine baktırıcaksan inanma

0|0
    0|0
  • Bilmesine imkan yok ancak tesadüftür. İnanmam ben.

0|0
    0|0
  • Fala inanma falsız da kalma lafları dinden çıkartır allah korusun:) geleceğimi görmek bir şeyi değiştirmeyecekse kurcalamanın alemi yok:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...