Kendime igne kas gelistirici igneler ama?

Arkadaslar simdiye kadar hic bir madde kullanmadan vücüt gelistirdim ama 1 aydir nanderlon denen ilaclar var igneler onu vuryoeum baya gelistim ama ara sira bayilmalar oluyor iyiki arkadasim felan oluyor yanimda igne kirilmadan cekiyor. Bu yalima ilac yuzunden midir?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• streoitler yüzünden dünyaca eski vücut şampiyonlarının bir kısmı kalp ve karaciğer yetmezliğinden ölümle pençeleşiyorum bende professyonel çalışıyorum ama eğerki illa kullanıcam diyorsan dekabolon testestorone kullan bunların steroitlerin kapsül olanlarıda var iğne olanının %80 kadar etkili zararı %60 düşüktür sublementlerlede yapılabilir natural bir vücuda sahip olurnu hastane tahlilleri kanda kanserli hücre aranır var ise ozaman steroiti bilinçsiz kullanmayın hayat kabusa döner

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Nandrolone kas geliştirme amacıyla da yüksek dozajlarda kullanılan bir tür steroiddir. Cahilane kullanımı çok risklidir. Kullanıma son vermeniz ve gerekiyorsa antiküre girmeniz lazım. Sağlıklı ve ilaçsız başarılar dilerim.

0|0
    0|0
    • Cok tesekkürler. Ama bilincli bir sekilde kullanirsam?

• Meslea 2 aylik bir plan cikarttim simdi gunde nekadar kac igne kac hap diye. Olurmu olmaz mi?

• Steroid kullanımı dünyanın neredeyse her yerinde yasak olduğundan nitelikli ve yasal yönlendirmeler bulamazsınız, ağızdan ağıza dolaşan bilgiler güvenilmezdir. Ben steroid önermiyorum, dolayısıyla kullanımına dair de yorum yapmayacağım. Tavsiyem vazgeçmenizdir, geçmezseniz beden sizin, hayat sizin, karar sizindir.

• kullanma uzman haklı la

0|0
    0|0
    • Aga gelistiiyorum kendimi tamam kollar omuzlar heryer gelisti ama gelisme yavasladi sadece sertlestikce sertlesiyor biraz daha gelissin istiyorum

• sen bilirsin bro

• Sagol bro :D

Yükleniyor...