Yatağınız düzenli midir yoksa dağınık mı?

Yatağınızı kendiniz mi toplarsınız yoksa başkası mı toplar? Hadi herkes şu an yatağının resmini çekip atsın bakalım kimlerin dağınık kimlerin düzenli :) Şahsen benimki dağınık..Yarına bende çeker atarım :)

Güncellemeler:
Resmini çekip atın dediydim -.- Yarına kadar süreniz var ona göre :(
Ben zaten genelde yatağımda yatmıyorum hiç ya..Sabaha kadar uyumadığım için abim işe gidince onun yatağında yatıyorum yada kanepede.Durumum içler acınası :(
Resim atın yahu :(

0|0
71|72

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 71

• Yatağım dağınıktır, çünkü nasıl olsa tekrar dağilacak diye toplamam.

Ama dışarda bir yerde kalırken toplarım yatağımı.

İşte bu da taze çekilmiş fotosu : link :))

8|0
    0|1
  • tabiki kendim yaparım,verdim neonu çoşkuyu ambiansın güzel link

8|1
    0|1
  • link

Burası çok sıcak üstümü örtmüyorum, yastık da terden leş gibi oldu küflenmek üzere sanırım, onu da kullanmıyorum geceleri. Toplayacak bir şey yok yani.

2|0
    0|0
  • gayet düzenli. Yattıgım kadınları üst üste koyuyorum başları aynı hizaya gelecek şekilde

3|0
    0|1
  • cevaplayanlardan aksiyon bekleyen bu gibi sorularda soruyu soranin bu aksiyonu baslatmasi gerektigine inaniyorum. Soruyu soran olarak siz odanizin resmini paylassaydiniz emin olun istediginiz cevaplari daha kolay alirdiniz. Bunun en guzel ornegi Hotdog'un daha once sordugu seslerimizi taniyalim sorulari. Resim atmayanlar haklidir :) nacizane fikrim

1|1
    1|2
    • Güncelleme hakkım kalmadığı için atamadım.Herkesin yazdığınada tek tek link atacak değildim.

• Arkadaslar bir yeteneginizin olmasi hos ama fotogrsf cekip link ekleyenlere dikkst ediyotum evine cocuguyls gelen misagirlere evde nevar ne yok gosteren ev sahibi cocuklari olur ya herkes ne enstruman varsa eklemis ;-)

2|1
    0|2
  • En duzenli hali bu. link

2|0
    0|2
  • Dağınık..sabah kalkıp işe yetişme telaşı derken toplamaya fırsat kalmıyor.

Akşam eve gelince düzeltiyorum.(kimseye söylemek yok ama) :)

2|0
    0|0
  • dağınık

1|0
    0|1
  • dağınık

2|0
    0|1
  • ikinci dünya savaşı benim yatağımda olmuştur..

düzeltmeye bile gerek duymuyorum..

1|0
    0|0
  • Fotoyla uğraşamam. Dağınıktır, hiç toplamam.

1|0
    0|1
  • dağınıklığın üstünü biraz daha dağıtarak kapatmak güzel oluyor :) genelde annem toplar.çok sıkılırsam ağınıklıktan ben toplarım yarım yamalak :)

1|0
    0|1
  • Yatağımda yatmıyorum bu yüzden dağınık değil :)

1|0
    0|1
  • Annem sağolsun yatağım hep düzenlidir. Benden resim falan istemeyin yatak bana kız kardeşimden miras kaldı :/

2|0
    0|1
  • 15 ay askerlik süresi haricinde hiç yatak toplamadım toplamamda nasıl olsa gece yatıcam yine bozulacak

1|0
    0|1
  • Bana göre derli toplu, aradığım şeyi elimi attığım gibi bulabileceğim bir yatak. Tabi başkalarını bilemem.

1|0
    0|0
  • dağınık :)

1|0
    0|0
  • benimki dağınıktır her zman

1|0
    0|0
  • dağınık olması için sebeb yok örtü kullanmadığımdan :D:D:D

1|0
    0|1
  • Şu sıralar salonda yatmama rağmen yatağım dağınık. Şu anda üzerinde gün içinde giydiğim kıyafetler, ders notları, gitar, gözlük ve kulaklıklar falan var. Gidip baktım ama fotoğrafla hiç uğraşasım yok.

1|0
    0|1
  • Annem mor çarşaf takmış kendimden utandım :(

3|0
    0|1
  • Dağınık tabiki

1|0
    0|1
  • bugün yatağın fotosunu isteyen yarın baska şeylerinde fotosunu da ister sakıncalı bir durum (:)

3|0
    0|1
  • dağınık severim..

1|0
    0|1
  • Her sabah kendim toplarım kesinlikle. Dağınıklığı sevmem hiç bir şekilde.

1|0
    0|1
  • 2|0
    2|1
  • her taraf dağınıkdır :D ama ben aradıgımı bulurum :)

1|0
    0|1
  • Özür dileyerek söyliyorum ki yataktan kalkınca yatağımı görenler

'' bu ne lan gerdek gecesinden çıkmış '' gibi diyorlar,yani biraz anlatabildim galiba ne kadar dağınık olduğunu ve ne kadar deli yattıımı yeniden tabirim için kusura bakmayın

1|0
    0|1
  • çekerdim ama yapamam :) hep başkaları toplar ben hiç toplamam ancak askerdeyken mecburen toplardım o da belli süre sürdü sonra alt devreler topladı :)

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    41

Kızlar Ne Diyor 71

• link

ben tam bir sadelik ve düzenseverim (A)

4|6
    0|0
  • Yatağım gayet düzenlidir , hiç bozulmaz .. çünkü salonda tv karşısında uyurum ...

4|1
    0|1
  • link Geçen hafta çekmiştim sayılır mı. :D

5|3
    2|1
    • Dağınıklığı yatak tan değil dolaptan anlarsın. Neyse birdaha ki soru ya artık.

• bu odayı beğendim.+1

• beyaz ya kırlenıyor :) o yuzden poşetlı :)

• düzenlidir...hiç dağınık olmaz..yatağımı toplamadan dışarı çıkmam.

1|0
    0|0
  • Toplu olmayi severim, titizimdir. Biyere gec kaldiysam ornegin okula , otobuse o zmn toplamam ote beri toplar cikarim . Normalde topluyumdur .

1|0
    0|0
  • link

:)

4|3
    2|1
  • topludur benim yatagım topluuu:)

link

4|1
    0|1
  • :( soruyla büyük bir eksiklik farkettim odam eksikmiş. Yitik boş bir ev gibi geldi. Dağınık değilim herşey yerli yerindedir. Az eşya hiç dağınıklık .

1|1
    0|1
    • evet çok yastık var, çocukken de yastıklara sarılıp yatmayı severdim :))

• :) Uzuunca bir yastık sana güzel düğün hediyesi olurdu düğüne gideceklere duyurulur .

• Odam düzenlidir. Ama yatagım dağınık yani genelde gidip gelip üzerine atlama huyum oldugu için pek düzelmiyor :D

1|0
    0|1
  • bırak yatagı odam çok dagınık bazen geceler yatagımı bulamayıp annemim yanına kıvrılıyorum onun horlamasıda tam bir işkence pffff

1|0
    0|0
  • hep dağınıktır:))

1|0
    0|0
  • genel yataktan kalktığım gibi toplarım.bir tek yatağımın düzenli olması konusunda hassasım :)

1|0
    0|0
  • genelde dağınık son zamanlarda oruc olduğum icin icinden cıkmıom nette takılıom :D

1|0
    0|1
  • Dağınık dağınıkk dağnıkkk dagınıkkkk :(((((((((((((((((

1|0
    0|1
  • Dağınık ne kelıme canım sen benım bi odamı görceksiiin :(

1|0
    0|1
  • şuan düzenli gecenlerde atmıstım ama dur bulayım onu :)

link rezılım kabul :/

2|2
    0|1
  • evet düzenli ben düzenlerim resimle uğraşamam şimdi

1|0
    0|1
  • Kendi yatağımı kendim toplama tenezzülünde bulunurum . Sonuçta ; Aslan yattığı yerden belli olur demi? ;)

1|0
    0|1
  • dağınık karışık vs

1|0
    0|0
  • link

al gör ne meraklısın :)

1|0
    0|1
  • gayet dağınık.. annem toplamadığı müddetçe zor... mantığımda şu akşam zaten yine yatcam ne toplucam :)) ama temiz dağınıklardanımdır :)

1|0
    0|1
  • toplarım gün boyu 15 kere dağılır yine toplarım takıntı oldu artık

1|0
    0|1
  • aksam eve geçince toplarım sabah dağık olur giderim ve bu döngü hafta sonuna kadar devam eder sadece pazartesi günleri sabahtan toplarım

1|0
    0|1
  • sabah ve akşam dağınık karman çorman gece yatma vaktinde düzenli

1|0
    1|1
  • Dağınık değil topludur hep.

1|0
    0|0
  • Hassasım bu konuda kalkar kalkmaz düzeltirim yatağımı.

1|0
    0|1
  • Resimdeki senmisin canım çok güzelmişsin söylemeden geçemem, maşallah :) Soruyu yeni gördüm resim yok, ama düzenli sayılırım, çok titiz değilimdir o konuda ama çokta paspal değilim, normal..

1|0
    1|1
  • Uyandıktan sonra toparlarım hep düzenliyimdir

1|0
    0|1
  • Toplamazsam annem terlikle gelir peşimden :( Düzenli her zaman.

1|0
    0|1
  • hep dağınık )) bi tek eve misafir geldiğinde toplarım o da annemim ısrarıyla

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    41
Yükleniyor...