Squash ve spinning yapanlar var mi?

Spor salonuna yazilacagim ve orda squash bile var. Biraz kilo vermem gerek. Cardio agirlik felan da calisacagim platese katilacagim firsat buldukca bunun yani sira squash yapmayi cok istiyorum, aranizda yapanlar var mi? Squash bir de vucudu formda tutuyomus daha fit yapiyomus yapanlar faydasini gordunuz mu paylasir misiniz? bir de spinning var ona kondusyonum yeter mi bilmiyorum simdilik:)

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• mutlaka faydası olacaktır. sadece filmlerde görüyoruz squash yapanları. yıllık üyelik isteyen buyuk spor salonlarında oluyor galiba.

0|0
    0|0
    • Evet ankarada ankyra var spor salonu oraya yazilacagim 1 yillik :) deneyelim bakalim illaki olur

• kuruş olacaktı.

• Aynen oyle:)))

• Squash kardiyo ağırlıklı bir spordur, birçok hareket yaparsınız ve fiziksel olarak uygunsanız güvenli sayılır ancak ayak bileği, el bileği ve dirsek yaralanmalarına neden olabilir. Spinning ise oldukça güvenli bir kardiyo egzersizidir. Form ile ilgili hususları anlamanız için size kitabımı okumanızı öneririm. Başarılar.

0|0
    0|0
  • az bişi popom olsa bende yapıcam

0|0
    0|0
  • Squash oynadım bir süre gayet güzel bence ama yorucu tabikide.. Spinning biraz yorar ben fazla abartmadım yani..

0|0
    0|0
  • Once hafif egzersizlerle basla. Sadece kardiyo odakli calismamalisin. Biraz da, coklu vucut egzersizleri calisarak istedigin formu yakalarsin.

0|0
    0|0
    • Sadece cardio istemiyorum zaten kosu bandi eliptik filan calisir agirlik kaldiririm sonra squash oynarim 1 saat arada yuzme plates spinninge de nefesim yettigince:D

• Bacak calistigim o gun o acilar bende hep oluyor :))) sanirimm birde masaja ihtiyacim var ajdjajdkf sonunda rahatlama varsa bende cekerim o aciyi :)

• runtastic squat var onu indir telefonuna bide bisiklete bin

0|0
    0|0
  • Reklam
    --------------------
    vamoos veya wolt sports a git
    --------------------
    Reklam

0|0
    0|0
  • yapmadan olmaz kı :D

0|0
    0|0
  • Squash forma girmek icin en iyi cardio dur... yillardir oynuyorum

0|0
    0|0
  • Senin spora ihtiyacın mı var be

0|0
    0|0
  • spora gitmeden önce ve gittikten sonra her ay resimlerini çek kıyasla farkı görürsün :d

0|0
    0|0
  • yapmıyore. ver bi' alt dudak gözelim.

0|0
    0|0
  • Bunların hepsini yapınca zaman içinde ne olacak?

0|0
    0|0
    • Daha formda ve fit olacagim

• Spor daha kaliteli bir yasam icin yapilir sadece kilo kontrol amacli degil

• Sadece olup olamayacağını sordum hayat senin hayatın. Benimki sadece meraktı. Hadi güle güle.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...