Bir kadın size soru soruyorsa

Bir Kadın Size Soru Soruyorsa, Doğru söylein

Çünkü Muhtemelen

cevabı biliyordur..? sözü üzerine..

Tüm Kızlar Öylemidir bilirlermi. Bilmemezlikten gelir yalanda olsa aşka devammı ederler.. tespitim Doğrumu Acaba?

Sevgilinizin Söylediği yalanı Yakalıcak düzeyde analiz kabiliyetiniz yüksek mi dir? Yoksa Duygusallığınızdan Yalan olduğunu bile bile o anın tadını çıkarmayamı bakarsınız?.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• gerçek bir kadın,yeri ve zamanı geldiğinde,gördüğünü görmezlikten,duyduğunu duymazlıktan,bildiğini bilmezlikten gelirmiş..devamlı açık ararsak sanırım,hiç bir kadın ve erkek bir arada olamaz..yeterki gururumuza dokunacak hatalar olmasın:)

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsana göre değişir biraz yetenekle seziyle alakalı.Ben mesela olacak şeyler 5-10 dk 5 saat veya 1yıl sonra hissederim sezeceğim varsa sezerim.İnsanların ne soracaklarını hissederim ve hiç yanılmadım.Sezgilerimle yaşayan bir insanım açıkçası.

0|0
    0|0
  • bilmekten çok emin olmak için bence saçma gelebilir ama kızlar hisseder olayının da doğru olduğunu düşünüyorum.ilahi adalete de inanırım

0|0
    0|0
  • kadınların hisleri kuvvetli olduğundan genelde sorunun cevabını bilirler yada tahmin ederler. ben kesinlikle bilmemezlikten gelemem saf rolünü asla oynamam ne olursa olsun duygusallıkta kalmaz zaten yalanını yakaladığım anda acımasızım

0|0
    0|0
  • biliyorsam niye sorayım.ne ergenim ne de malik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• birşey bildikleri yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...